Plugins - Easy WP SMTP – WordPress SMTP and Email - en to nl translation catalogue (1098 entries)

en:  - Send your first 200 emails for free.
nl:  - verstuur je eerste 200 e-mails gratis.

[ctx: "Note" as in "Note: keep this in mind"]
en: Note:
nl: Opmerking:

en: %1$s (line: %2$s)
nl: %1$s (regel: %2$s)

en: %1$s <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Pro now for easy, one-click Outlook setup</a>.
nl: %1$s <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade nu naar Pro voor eenvoudige Outlook installatie met één klik</a>.

en: %1$s requires Easy WP SMTP plugin minimum version to be %2$s (you have version %3$s installed). Please update Easy WP SMTP plugin.
nl: %1$s vereist Easy WP SMTP plugin minimale versie te zijn %2$s (je hebt versie %3$s geïnstalleerd). Update Easy WP SMTP plugin.

en: %1$s requires PHP %2$s to work and does not support your current PHP version %3$s. Please contact your host and request a PHP upgrade to the latest one.
nl: %1$s vereist PHP %2$s om te kunnen werken en biedt geen ondersteuning voor je huidige PHP versie %3$s; neem contact op met de host en vraag een PHP upgrade naar de nieuwste versie aan.

en: %1$sFollow this link%2$s to get a Domain Name from Mailgun.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een domein naam te verkrijgen van Mailgun.

en: %1$sFollow this link%2$s to get a Mailgun API Key. Generate a key in the "Mailgun API Keys" section.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een Mailgun API-sleutel te verkrijgen. Genereer een sleutel in de sectie "Mailgun API-sleutels".

en: %1$sFollow this link%2$s to get a Sender Name for SMTP.com.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een afzendernaam te krijgen voor SMTP.com.

en: %1$sFollow this link%2$s to get a Server API Token for Postmark.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een server API token voor Postmark te krijgen.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for Brevo.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een API-sleutel voor Brevo te krijgen.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for Elastic Email.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een API-sleutel te verkrijgen voor Elastic Email.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for MailerSend.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een API-sleutel voor MailerSend te krijgen.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for Resend.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een API-sleutel te krijgen voor Resend.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for SMTP.com.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een API-sleutel te krijgen voor SMTP.com.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for SendGrid.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een API-sleutel voor SendGrid te verkrijgen.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for SendLayer.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een API-sleutel voor SendLayer te verkrijgen.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for SparkPost.
nl: %1$sVolg deze link%2$s om een API-sleutel te verkrijgen voor SparkPost.

en: %d Day | %d Days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %name% is a PRO Feature
nl: %name% is een PRO functie

en: %s icon
nl: %s pictogram

[ctx: %s is replaced by "Support Forum" link]
en: Having issues or difficulties? You can post your issue on the %s
nl: Heb je problemen of moeilijkheden? Je kunt je probleem plaatsen op de %s

[ctx: %s is replaced by "rating" link]
en: Like the plugin? Please give us a %s
nl: Vind je de plugin leuk? Geef ons een %s

[ctx: %s is replaced by <a target="_blank" href="https://easywpsmtp.com/easy-wp-smtp-plugin-quick-setup-guide/">Easy WP SMTP</a>]
en: Please visit the %s plugin's documentation page to learn how to use this plugin.
nl: Bezoek de %s plugin's documentatie pagina om te leren hoe deze plugin te gebruiken.

en: %s requires an SSL certificate, and so is not currently compatible with your site. Please contact your host to request a SSL certificate, or check out <a href="https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-ssl-and-https-in-wordpress/" target="_blank">WPBeginner's tutorial on how to set up SSL</a>.
nl: %s vereist een SSL certificaat en dus is het op dit moment niet compatibel met je site; neem contact op met je host om een SSL certificaat te vragen of kijk op <a href="https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-ssl-and-https-in-wordpress/" target="_blank">WPBeginner instructie over hoe SSL in te stellen</a>.

en: (Optional) This email address will be used in the BCC field of all outgoing emails. You can enter multiple email addresses separated by commas. Please use this setting carefully, as the email address(es) entered above will be included on every email your site sends.
nl: (Optioneel) Dit e-mailadres wordt gebruikt in het BCC veld van alle uitgaande e-mails. Je kunt meerdere e-mailadressen invoeren, gescheiden door komma's. Gebruik deze instelling zorgvuldig, want het e-mailadres (de e-mailadressen) dat hierboven is ingevoerd, wordt opgenomen in elke e-mail die je site verzendt.

en: (Optional) This email address will be used in the Reply-To field of emails sent from your site. Leave it blank to use the From Email Address as the reply-to value.
nl: (Optioneel) Dit e-mailadres wordt gebruikt in het antwoord veld van e-mails die vanaf je site worden verzonden. Laat het leeg om het van e-mailadres te gebruiken als de beantwoord waarde.

en: (Optional) This option is useful when you are using several email aliases on your SMTP server. If you don't want your aliases to be replaced by the address specified in From Email Address setting, enter them in this field.
nl: (Optioneel) Deze optie is handig wanneer je meerdere e-mail aliassen gebruikt op je SMTP server. Als je niet wil dat je aliassen worden vervangen door het adres dat is opgegeven in de instelling van e-mailadres, voer je deze in dit veld in.

en: 1 Month
nl: 1 maand

en: 1 Week
nl: 1 week

en: 1 Year
nl: 1 jaar

en: 3 Months
nl: 3 maanden

en: 365 / Outlook
nl: 365/Outlook

en: 6 Months
nl: 6 maanden

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Elastic Email</a> is a cloud-based platform designed for email marketing, offering features for campaign management, email automation, transactional messages, and detailed analytics, suitable for businesses of any size.<br><br>New users can take advantage of Elastic Email's free plan, which lets you send emails to your account from a verified email address without needing a credit card. You can upgrade to a paid plan when you're ready to expand your capabilities.
nl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Elastic Email</a> is een cloud-gebaseerd platform dat is ontworpen voor e-mailmarketing en functies biedt voor campagnebeheer, e-mailautomatisering, transactieberichten en gedetailleerde analyses, geschikt voor bedrijven van elke grootte.<br><br>Nieuwe gebruikers kunnen profiteren van het gratis abonnement van Elastic Email, waarmee je e-mails naar je account kunt sturen vanaf een geverifieerd e-mailadres zonder dat je een creditcard nodig hebt. Je kunt upgraden naar een betaald abonnement als je klaar bent om je rechten uit te breiden.

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">MailerSend</a> is a trusted provider of transactional email services, offering a solid set of features. Users get 12,000 free emails each month, with cost-effective options for larger volumes. Its modern API and high deliverability rates make it perfect for WordPress users.<br><br>To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">MailerSend documentation</a>.
nl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">MailerSend</a> is een vertrouwde aanbieder van transactionele e-maildiensten, met een solide set functies. Gebruikers krijgen elke maand 12.000 gratis e-mails, met kosteneffectieve opties voor grotere volumes. De moderne API en hoge afleverpercentages maken het perfect voor WordPress gebruikers.<br><br>Om te beginnen, lees onze <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">MailerSend documentatie</a>.

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailjet</a> is a cloud-based email solution that allows businesses to send marketing and transactional emails. With features like automated email campaigns, real-time reporting, and responsive templates, it’s an ideal platform for email communication. As a new user, you can send up to 200 emails per day without a credit card.
nl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailjet</a> is een cloud gebaseerde e-mail oplossing waarmee bedrijven marketing en transactie e-mails kunnen verzenden. Met uitgelichte functies zoals geautomatiseerde e-mail campagnes, real-time rapportage en responsive templates is het een ideaal platform voor e-mail communicatie. Als nieuwe gebruiker kun je tot 200 e-mails per dag verzenden zonder creditcard.

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mandrill</a> is MailChimp’s transactional email API, designed to deliver transactional emails with reliability, scalability, and security. To use the service for sending emails, a paid monthly subscription is required.
nl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mandrill</a> is de transactionele e-mail API van MailChimp, ontworpen om transactionele e-mails te versturen met betrouwbaarheid, schaalbaarheid en veiligheid. Om de dienst te gebruiken voor het versturen van e-mails, is een betaald maandelijks abonnement vereist.

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Resend</a> is an email delivery platform that helps developers send transactional and marketing emails efficiently and reliably. New users can send up to 3,000 emails per month without needing to provide a credit card.
nl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Resend</a> is een e-mailleveringsplatform dat ontwikkelaars helpt transactionele en marketing-e-mails efficiënt en betrouwbaar te verzenden. Nieuwe gebruikers kunnen tot 3.000 e-mails per maand verzenden zonder dat ze een creditcard hoeven te verstrekken.

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP2GO</a> provides a robust and reliable email delivery service with global infrastructure, real-time analytics, and advanced security features. If you're just starting out, you can use SMTP2GO's free plan to send up to 1000 emails per month.
nl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP2GO</a> biedt een robuuste en betrouwbare e-mail bezorgdienst met wereldwijde infrastructuur, realtime analytics, en geavanceerde beveiligingsfuncties. Als je net begint, kun je het gratis abonnement van SMTP2GO gebruiken om tot 1000 e-mails per maand te verzenden.

en: <a href="%s" rel="" target="_blank">More information</a> on Mailgun.com.
nl: <a href="%s" rel target="_blank">Meer informatie</a> op Mailgun.com.

en: <a href="%s" rel="" target="_blank">More information</a> on SparkPost.
nl: <a href="%s" rel target="_blank">Meer informatie</a> over SparkPost.

en: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Pro</a> and get instant alert notifications when they fail.
nl: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade naar Pro</a> en ontvang direct waarschuwingen als ze mislukken.

en: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Pro</a> for detailed stats, email logs, and more!
nl: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noverwijzer">Upgrade naar pro</a> voor gedetailleerde statistieken, e-mail logs en meer!

en: <b>%s OFF</b> for Easy WP SMTP users, applied at checkout.
nl: <b>%sUIT</b> voor Easy WP SMTP gebruikers, toegepast bij afrekenen.

en: <b>NEW!</b> Enable Weekly Email Summaries
nl: <b>NIEUW!</b> Wekelijkse e-mail samenvattingen inschakelen

en: <b>Note:</b> The debug log is reset when the plugin is activated, deactivated, or updated.
nl: <b>Note:</b> de debug log wordt gereset wanneer de plugin wordt geactiveerd, gedeactiveerd of geüpdatet.

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Brevo</a> (formerly Sendinblue) is a transactional email provider and email marketing platform. It’s suitable for businesses of all sizes, as it offers scalable pricing plans that can grow with you. New business owners can use the free plan to send up to 300 emails a day without providing credit card details. As your needs change, you can upgrade to increase your sending limits.</p>
nl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Brevo</a> (voorheen Sendinblue) is een transactionele e-mailprovider en e-mailmarketingplatform. Het is geschikt voor bedrijven van alle groottes, omdat het schaalbare prijsplannen biedt die met je mee kunnen groeien. Nieuwe ondernemers kunnen het gratis abonnement gebruiken om tot 300 e-mails per dag te verzenden zonder creditcardgegevens te verstrekken. Naarmate je behoeften veranderen, kun je upgraden om je verzendlimieten te verhogen.</p>

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun</a> is a transactional email provider that offers a generous 3-month free trial. After that, it offers a 'Pay As You Grow' plan that allows you to pay for what you use without committing to a fixed monthly rate.</p><p>To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun documentation</a>.</p>
nl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun</a> is een transactionele e-mailprovider die een royale gratis proefperiode van 3 maanden aanbiedt. Daarna biedt het een 'Pay As Je Grow' abonnement waarmee je kunt betalen voor wat je gebruikt zonder je vast te leggen op een vast maandelijks bedrag.</p><p>Lees om te beginnen onze <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun documentatie</a>.</p>

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Postmark</a> is a transactional email service with great deliverability and budget-friendly pricing. You can start out with their free trial option, which allows you to send up to 100 emails per month through their secure API.
nl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Postmark</a> is een transactionele e-maildienst met uitstekende afleverbaarheid en budgetvriendelijke prijzen. Je kunt beginnen met hun gratis proefoptie, waarmee je tot 100 e-mails per maand kunt versturen via hun beveiligde API.

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid</a> is a popular transactional email provider that sends more than 35 billion emails every month. If you're just starting out, the free plan allows you to send up to 100 emails each day without entering your credit card details.</p><p>To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid documentation</a>.</p>
nl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid</a> is een populaire transactionele e-mailprovider die maandelijks meer dan 35 miljard e-mails verzendt. Als je net begint, kun je met het gratis abonnement elke dag tot 100 e-mails verzenden zonder je creditcardgegevens in te voeren.</p><p>Om te beginnen, lees onze <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid documentatie</a>.</p>

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost</a> is a transactional email provider, designed to provide high-speed, reliable, and secure email delivery. You can get started with the free test account that lets you send up to 500 emails per month.</p><p>To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost documentation</a>.</p>
nl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost</a> is een transactionele e-mailprovider, ontworpen om snelle, betrouwbare en veilige e-mailbezorging te bieden. Je kunt aan de slag met het gratis testaccount waarmee je tot 500 e-mails per maand kunt verzenden.</p><p>Om te beginnen, lees onze <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost documentatie</a>.</p>

en: <p><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP.com</a> is a popular transactional email provider. It’s been providing reliable email services for over 2 decades, and is a trusted brand for more than 100,000 businesses. You can try it for free for up to 30 days and send up to 50,000 emails. </p>
nl: <p><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP.com</a> is een populaire transactionele e-mailprovider. Het biedt al meer dan 2 decennia betrouwbare e-maildiensten en is een vertrouwd merk voor meer dan 100.000 bedrijven. Je kunt het tot 30 dagen gratis proberen en tot 50.000 e-mails verzenden. </p>

en: <p><strong><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendLayer</a> is our #1 recommended mailer.</strong> It offers affordable pricing and is easy to set up, which makes it an excellent option for WordPress sites. With SendLayer, your domain will be authenticated so all your outgoing emails reach your customers’ inboxes. Detailed documentation will walk you through the entire process, start to finish. When you sign up for a free trial, you can send your first emails at no charge.</p><p>To get started, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the SendLayer mailer</a>.</p>
nl: <p><strong><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendLayer</a> is onze #1 aanbevolen mailer.</strong> het biedt betaalbare prijzen en is eenvoudig in te stellen, waardoor het een uitstekende optie is voor WordPress sites. Met SendLayer, je domein wordt geauthenticeerd zodat al je uitgaande e-mails de inboxen van je klanten bereiken. Gedetailleerde documentatie zal je van begin tot eind door het hele proces leiden. Wanneer je je aanmeldt voor een gratis proefperiode, kun je je eerste e-mails gratis verzenden.</p><p>Om te beginnen, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">zie onze documentatie voor de SendLayer mailer</a>.</p>

en: <p>By selecting the Other SMTP option, you can connect your site to an SMTP server you have access to instead of sending emails through a 3rd party provider. In some cases, this may be more convenient than setting up an account with one of the other mailer options provided. However, the Other SMTP option is less secure than the other mailers. Additionally, your provider may not allow you to send large volumes of emails. For these reasons, we recommend choosing one of our compatible mailers.</p><p>To get started, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the Other SMTP mailer</a>.</p>
nl: <p>Door de optie Andere SMTP te selecteren, kun je je site verbinden met een SMTP server waartoe je toegang hebt in plaats van e-mails te verzenden via een 3rd party provider. In sommige gevallen kan dit handiger zijn dan het instellen van een account met een van de andere mailer opties. De optie Andere SMTP is echter minder veilig dan de andere mailers. Bovendien staat je provider je mogelijk niet toe om grote hoeveelheden e-mails te verzenden. Om deze redenen raden we je aan een van onze compatibele mailers te kiezen.</p><p>Zie <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">onze documentatie voor de Andere SMTP mailer om aan de slag te</a> gaan</p>.

en: <p>The Default (PHP) mailer is currently selected, but is not recommended because in most cases it does not resolve email delivery issues.</p><p>Please consider selecting and configuring one of the other mailers.</p>
nl: <p>Op dit moment is de standaard(PHP-)mailer geselecteerd, maar dat is niet aan te raden omdat dit in de meeste gevallen e-mail bezorgingsproblemen niet oplost.</p><p>Overweeg een van de andere mailers te selecteren.</p>

en: <p>To get started, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the Brevo mailer</a>.</p>
nl: <p>Om te beginnen, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">bekijk onze documentatie voor de Brevo mailer</a>.</p>

en: <p>To get started, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the SMTP.com mailer</a>.</p>
nl: <p>Zie <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">onze documentatie voor de SMTP.com mailer om aan de</a> slag te gaan.</p>

en: <strong>%1$s</strong><br>Heads up! Microsoft is <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">discontinuing support for basic SMTP connections</a>. To continue using Outlook or Hotmail, switch to our Outlook mailer for uninterrupted email sending.
nl: <strong>%1$s</strong><br>Let op! Microsoft <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">stopt met de ondersteuning van basis SMTP verbindingen</a>. Om Outlook of Hotmail te blijven gebruiken, schakel over naar onze Outlook mailer voor ononderbroken e-mail verzenden.

en: <strong>%s OFF</strong> for Easy WP SMTP users, applied at checkout.
nl: <strong>%s OFF</strong> voor easy WP SMTP gebruikers, toegepast bij het afrekenen.

en: <strong>EMAILING DISABLED:</strong> The %s is currently blocking all emails from being sent.
nl: <strong>E-MAILEN UITGESCHAKELD:</strong> De %s blokkeert nu alle te verzenden e-mails.

en: <strong>Easy WP SMTP plugin is disabled</strong> on your site until WordPress is updated to the required version.
nl: <strong>Easy WP SMTP plugin is uitgeschakeld</strong> op je site totdat WordPress is geüpdatet naar de vereiste versie.

en: <strong>Easy WP SMTP plugin is disabled</strong> on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Read more for additional information.</a>
nl: <strong>Easy WP SMTP plugin is uitgeschakeld</strong> op je site totdat je het probleem hebt opgelost. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Lees verder voor meer informatie.</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The last email your site attempted to send was unsuccessful.
nl: <strong>Let op!</strong> De laatste e-mail die de site van je site probeerde te verzenden was niet succesvol.

en: <strong>Table:</strong> %1$s. <strong>Reason:</strong> %2$s
nl: <strong>Tabel:</strong> %1$s. <strong>Reden:</strong> %2$s

en: A new user account was created. Sent to Network Admin.
nl: Er is een nieuw gebruikersaccount gemaakt. Verzonden naar netwerkbeheerder.

en: A new user was created. Sent to the new user.
nl: Er is een nieuwe gebruiker aangemaakt. Verzonden naar de nieuwe gebruiker.

en: A new user was created. Sent to the site admin.
nl: Er is een nieuwe gebruiker aangemaakt. Verzonden naar de sitebeheerder.

en: A new user was invited to a site from Users -> Add New -> Add New User. Sent to the invited user.
nl: Een nieuwe gebruiker is uitgenodigd voor een site via Gebruikers -> Nieuwe toevoegen -> Nieuwe gebruiker toevoegen. Verzonden naar de uitgenodigde gebruiker.

en: A user has been added, or their account activation has been successful. Sent to the user, that has been added/activated.
nl: Er is een gebruiker toegevoegd of de activering van zijn of haar account is geslaagd. Verzonden naar de gebruiker, die is toegevoegd/geactiveerd.

en: API Key
nl: API-sleutel

en: API Key Management
nl: API-sleutel beheer

en: API Key:
nl: API-sleutel:

en: API Keys
nl: API-sleutels

en: Access Key ID
nl: Toegangssleutel ID

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Access rejected.
nl: Toegang geweigerd.

en: Actions in this section can (and some of them will) erase or mess up your settings. Use it with caution.
nl: Acties in deze sectie kunnen (en sommige ervan) je instellingen wissen of verknoeien. Wees voorzichtig.

en: Activate
nl: Activeer

en: Activate if you have a Professional or higher plan with MailerSend. This allows you to use custom headers. For more information about MailerSend plans, check their %s.
nl: Activeer als je een Professional of hoger abonnement hebt bij MailerSend. Dit staat je toe om aangepaste headers te gebruiken. Voor meer informatie over MailerSend plannen, bekijk hun %s.

en: Add New Group
nl: Nieuwe groep toevoegen

en: Add New SES Identity
nl: Nieuwe SES identiteit toevoegen

en: Add your license key here to access plugin updates and support.
nl: Voeg je licentiesleutel hier toe om toegang te krijgen tot plugin updates en ondersteuning.

en: Added / Activated on Site
nl: Toegevoegd/Geactiveerd op de site

en: Additional Connections
nl: Extra verbindingen

en: Additional Information
nl: Extra informatie

en: Additional Settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Additional Settings (Optional)
nl: Aanvullende instellingen (optioneel)

en: Admin Erased Data
nl: Beheerder gewiste gegevens

en: Admin Sent Link to Export Data
nl: Beheerder verzonden link om gegevens te exporteren

en: Advanced Email Reports
nl: Geavanceerde e-mail rapporten

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: After the click you should be redirected to a Gmail authorization screen, where you will be asked a permission to send emails on your behalf.
nl: Na de klik moet je worden omgeleid naar een Gmail autorisatiescherm, waar je toestemming wordt gevraagd om namens je e-mails te verzenden.

en: Alerts
nl: Meldingen

en: All
nl: Alle

en: All Time
nl: Alle tijd

en: All checks for your email domain were successful. It looks like everything is configured correctly.
nl: Alle controles voor je e-maildomein zijn geslaagd. Het lijkt erop dat alles correct is geconfigureerd.

en: All debug event entries were deleted successfully.
nl: Alle debug gebeurtenis regels werden met succes verwijderd.

en: All settings have been deleted and plugin is deactivated.
nl: Alle instellingen zijn verwijderd en de plugin is gedeactiveerd.

en: All the defined constants will stop working and you will be able to change all the values on this page.
nl: Alle gedefinieerde constantes zullen niet meer werken en je zult in staat zijn alle waardes op deze pagina te wijzigen.

en: Allow Insecure SSL Certificates
nl: Onveilige SSL certificaten toestaan

en: Allow Usage Tracking
nl: Gebruik bijhouden toestaan

en: Allow insecure and self-signed SSL certificates on SMTP server. It's highly recommended to keep this option disabled.
nl: Staat onveilige en zelf ondertekende SSL certificaten toe op de SMTP server. Het wordt ten zeerste aanbevolen om deze optie uitgeschakeld te houden.

en: Allowing us to track usage data enables us to better help you because we know with which WordPress configurations, themes, and plugins to test.
nl: Door ons toe te staan gebruiksgegevens bij te houden, kunnen we je beter helpen, omdat we weten met welke WordPress configuraties, thema's en plugins we moeten testen.

en: Allows insecure and self-signed SSL certificates on SMTP server. It's highly recommended to keep this option disabled.
nl: Geeft de mogelijkheid onveilige en zelf-ondertekende SSL certificaten op de SMTP server te ondertekenen. Het wordt sterk aanbevolen deze optie uitgeschakeld te houden.

en: Almost Done
nl: Bijna klaar

en: Already purchased %1$sEasy WP SMTP Pro%2$s? Enter your license key below!
nl: Heb je %1$sEasy WP SMTP pro%2$s al gekocht? Voer je licentiesleutel hieronder in!

en: Already purchased?
nl: Al gekocht?

en: Already purchased? Simply enter your license key above to connect with Easy WP SMTP Pro!
nl: Al gekocht? Voer gewoon je licentiesleutel hierboven in om te verbinden met Easy WP SMTP Pro!

en: Alternatively, we also offer limited support on the WordPress.org support forums. You can <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">create a support thread</a> there, but please understand that free support is not guaranteed and is limited to simple issues. If you have an urgent or complex issue, then please consider <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">upgrading to Easy WP SMTP Pro</a> to access our priority support ticket system.
nl: Als alternatief bieden we ook beperkte ondersteuning op de ondersteuning forums van WordPress.org. Je kunt daar <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">een ondersteuning thread aanmaken</a> , maar begrijp wel dat gratis ondersteuning niet gegarandeerd is en beperkt is tot eenvoudige problemen. Als je een dringend of complex probleem hebt, overweeg dan om <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">te upgraden naar Easy WP SMTP Pro</a> om toegang te krijgen tot ons prioriteits ondersteuning ticket systeem.

en: Amazon SES requires an SSL certificate, and so is not currently compatible with your site. Please contact your host to request a SSL certificate, or check out
nl: Amazon SES vereist een SSL certificaat en is daarom momenteel niet compatibel met je site. Neem contact op met je host om een SSL certificaat aan te vragen, of kijk op

en: An email request was sent.
nl: Er werd een e-mail aanvraag verzonden.

en: An error occurred!
nl: Er is een fout opgetreden!

en: An issue was detected.
nl: Er is een probleem gedetecteerd.

en: And
nl: En

en: Announcements
nl: Aankondigingen

en: Api Key:
nl: Api sleutel:

en: Application ID
nl: Applicatie ID

en: Application Password
nl: Applicatie wachtwoord

en: Are you enjoying Easy WP SMTP?
nl: Geniet je van Easy WP SMTP?

en: Are you sure want to clear log?
nl: Weet je zeker dat je het log wil wissen?

en: Are you sure you want to delete ALL your settings and deactive plugin?
nl: Weet je zeker dat je AL je instellingen wil verwijderen en de plugin wil deactiveren?

en: Are you sure you want to permanently delete all debug events?
nl: Weet je zeker dat je alle debug gebeurtenissen permanent wil verwijderen?

en: Are you sure you want to reset the current provider connection? You will need to immediately create a new one to be able to send emails.
nl: Weet je zeker dat je de huidige provider verbinding opnieuw wil instellen? Je moet meteen een nieuwe aanmaken om e-mails te kunnen verzenden.

en: As a Easy WP SMTP Pro user you have access to Easy WP SMTP priority support. Please log in to your EasyWPSMTP.com account and <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">submit a support ticket</a>.
nl: Als Easy WP SMTP Pro gebruiker heb je toegang tot Easy WP SMTP priority ondersteuning. Log in op je EasyWPSMTP.com account en <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dien een ondersteuning ticket in</a>.

en: As a valued Easy WP SMTP user, you will get <span class="price-off">%s off regular pricing</span>, automatically applied at checkout!
nl: Als een gewaardeerde Easy WP SMTP gebruiker, krijg je <span class="price-off">%s korting op de normale prijs</span>, automatisch toegepast bij het afrekenen!

en: As thanks for being an Easy WP SMTP Lite user, we’re offering you <span>%s off</span>, applied automatically at checkout.
nl: Als dank voor het gebruik van Easy WP SMTP Lite bieden we je <span>%s korting</span> aan, automatisch toegepast bij het afrekenen.

en: Ask them to resolve the issue then try again.
nl: Vraag hen het probleem op te lossen en probeer het dan nog eens.

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication code that Google returned to you has already been used on your previous auth attempt.
nl: De authenticatiecode die Google naar je hebt teruggestuurd, is al gebruikt bij je vorige auth poging.

en: Authorization
nl: Authorisatie

en: Authorization Error!
nl: Autorisatie fout!

en: Automatic Updates
nl: Automatische updates

en: Automatically keep track of every email sent from your WordPress site and view valuable statistics right here in your dashboard.
nl: Houd automatisch elke e-mail bij die vanuit je WordPress site wordt verzonden en bekijk waardevolle statistieken hier in je dashboard.

en: Avoid the risk of losing emails by adding an additional connection and setting it as your Backup Connection. Should the Primary Connection fail to send an email, the Backup Connection will take over. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a>.
nl: Vermijd het risico van verlies van e-mails door een extra verbinding toe te voegen en deze in te stellen als je back-up verbinding. Mocht de primaire verbinding het verzenden van een e-mail niet lukken, dan neemt de back-up verbinding het over. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade naar Easy WP SMTP Pro</a>.

en: Awaiting Moderation
nl: In afwachting van moderatie

en: BCC Email Address
nl: BCC e-mailadres

en: Backup Connection
nl: Back-up verbinding

en: Backup Connection - send emails through a backup if the primary connection fails
nl: Back-up verbinding - verzend e-mails via een back-up als de primaire verbinding mislukt

en: Before continuing, you'll need to allow this plugin to send emails using your %s account.
nl: Voordat je verder gaat, moet je deze plugin toestaan om e-mails te verzenden met je %s account.

en: Block all emails
nl: Blokkeer alle e-mails

en: By allowing us to track usage data we can better help you because we know with which WordPress configurations, themes and plugins we should test.
nl: Door ons in staat te stellen gebruik gegevens bij te houden kunnen we je beter helpen omdat we weten met welke WordPress configuraties, thema's en plugins we moeten testen.

en: By default, TLS encryption is automatically used if the server supports it (recommended). In some cases, due to server misconfigurations, this can cause issues and may need to be disabled.
nl: Standaard wordt TLS codering automatisch gebruikt als de server dit ondersteunt (aanbevolen). In sommige gevallen kan dit problemen veroorzaken als gevolg van onjuiste server configuraties en moet het mogelijk worden uitgeschakeld.

en: Caller
nl: Aanroeper

en: Can't clear log - file is not writeable.
nl: Kan log niet wissen - bestand is niet beschrijfbaar.

en: Can't fetch plugins information.
nl: De plugin informatie kon niet opgehaald worden.

en: Can't register the Amazon SES Identity
nl: Kon de Amazon SES identiteit niet registeren

en: Can't retrieve Amazon SES Identities.
nl: Kon de Amazon SES identiteiten niet ophalen.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Carbon Copy (CC)
nl: Carbon copy (CC)

en: Change of Admin Email
nl: Wijziging van beheer e-mailadres

en: Change of User Email or Password
nl: Wijziging van het e-mailadres of wachtwoord van de gebruiker

en: Change of network admin email address was attempted. Sent to the proposed new email address.
nl: Wijziging van het e-mailadres van de netwerkbeheerder is geprobeerd. Verzonden naar het voorgestelde nieuwe e-mailadres.

en: Change of site admin email address was attempted. Sent to the proposed new email address.
nl: Het e-mailadres van de sitebeheerder is geprobeerd te wijzigen. Verzonden naar het voorgestelde nieuwe e-mailadres.

en: Changes that you made to the settings are not saved!
nl: Wijzigingen die je in de instellingen hebt aangebracht, worden niet opgeslagen!

en: Channel:
nl: Kanaal:

en: Check the "Send To" email address used and confirm it is a valid email and was not empty.
nl: Controleer het gebruikte e-mailadres "Verzenden naar" en controleer of dit een geldig e-mailadres is en niet leeg was.

en: Check this box to enable mail debug log
nl: Vink dit vakje aan om de mail foutopsporing log in te schakelen

en: Check your inbox you used to create a Mailgun account. Click the activation link in an email from Mailgun.
nl: Controleer de inbox die je hebt gebruikt om een Mailgun account aan te maken; klik op de activeringslink in een e-mail van Mailgun.

en: Checking Mailer Configuration
nl: Mailer configuratie aan het controleren

en: Checking mailer configuration image
nl: Mailer configuratie afbeelding aan het controleren

en: Choose Your SMTP Mailer
nl: Kies je SMTP mailer

en: Choose a Different Mailer
nl: Kies een andere mailer

en: Choose a mailer or use an SMTP server.
nl: Kies een mailer of gebruik een SMTP server.

en: Clear Log
nl: Logboek opschonen

en: Clicked
nl: Geklikt

en: Client ID
nl: Klant ID

en: Client Secret
nl: Client geheim

en: Close
nl: Sluiten

en: Close and exit the Setup Wizard
nl: Sluit en verlaat de installatie wizard

en: Coma-separated domains list. Example: domain1.com, domain2.com
nl: Komma gescheiden lijst met domeinen. Voorbeeld: domain1.com, domain2.com

en: Comma separated domains list. (Example: domain1.com, domain2.com)
nl: Lijst met door komma's gescheiden domeinen. (Voorbeeld: domain1.com, domain2.com)

en: Comma separated emails list. (Example value: email1@domain.com, email2@domain.com)
nl: Lijst met door komma's gescheiden e-mails. (Voorbeeldwaarde: e-mail1@domain.com, e-mail2@domain.com)

en: Comma separated emails list. Example value: email1@domain.com, email2@domain.com
nl: Lijst met door komma's gescheiden e-mails. Voorbeeldwaarde: e-mail1@domain.com, e-mail2@domain.com

en: Comment has been published. Sent to the post author.
nl: Reactie is gepubliceerd. Verzonden naar de auteur van het bericht.

en: Comment is awaiting moderation. Sent to the site admin and post author if they can edit comments.
nl: Reactie wacht op moderatie. Verzonden naar de sitebeheerder en de auteur van het bericht als ze reacties kunnen bewerken.

en: Comments
nl: Reacties

en: Common Information
nl: Algemene informatie

en: Compact Mode
nl: Compacte modus

en: Complete Email Reports
nl: Volledige e-mailrapporten

en: Complete the steps in section "2. Verify Your Domain".
nl: Voltooi de stappen in sectie "2. Verifieer je domein".

en: Completion or failure of a background automatic core update. Sent to the site or network admin.
nl: Voltooiing of mislukking van een automatische core update op de achtergrond. Verzonden naar de site- of netwerkbeheerder.

en: Completion or failure of a background automatic plugin update. Sent to the site or network admin.
nl: Voltooiing of mislukking van een automatische plugin update op de achtergrond. Verzonden naar de site- of netwerkbeheerder.

en: Completion or failure of a background automatic theme update. Sent to the site or network admin.
nl: Voltooiing of mislukking van een automatische thema-update op de achtergrond. Verzonden naar de site- of netwerkbeheerder.

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Configure Email Logs
nl: E-mail logs configureren

en: Configure Mailer Settings
nl: Configureer mailer instellingen

en: Configure a Backup Connection
nl: Een back-up verbinding configureren

en: Configure mailer
nl: Mailer configureren

en: Configure these alert options to receive notifications when email fails to send from your site. Alert notifications will contain the following important data: email subject, email Send To address, the error message, and helpful links to help you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro!</a>
nl: Configureer deze waarschuwingsopties om meldingen te ontvangen wanneer het verzenden van e-mail vanaf je site mislukt. Waarschuwingsmeldingen bevatten de volgende belangrijke gegevens: e-mailonderwerp, e-mail verzendadres, het foutbericht en handige links om je te helpen het probleem op te lossen. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade naar Easy WP SMTP pro!</a>

en: Confirm that your browser is updated to the latest version.
nl: Controleer of je browser geüpdatet is naar de laatste versie.

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Congrats, you’ve successfully set up Easy WP SMTP.
nl: Gefeliciteerd, je hebt Easy WP SMTP met succes ingesteld.

en: Connect
nl: Verbind

en: Connect to %s
nl: Verbinden met %s

en: Connected as
nl: Verbonden als

en: Connection Name
nl: Naam verbinding

en: Contact Emails (SMTP.com)
nl: Contact e-mails (SMTP.com)

en: Contact Us
nl: Neem contact op

en: Contact your SMTP host to ask about sending/rate limits.
nl: Neem contact op met je SMTP host om te vragen naar verzend/snelheid limieten.

en: Contact your SMTP host to confirm you are using the correct username and password.
nl: Neem contact op met je SMTP host om te bevestigen dat je de juiste gebruikersnaam en wachtwoord gebruikt.

en: Contact your hosting support, show them the "full Error Log for debugging" below and share this <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">link</a> with them.
nl: Neem contact op met je hosting ondersteuning, laat ze hieronder het "volledige fout log voor debugging" zien en deel deze <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">link</a> met hen.

en: Contact your web hosting provider and ask them to verify your server can connect to %1$s on port %2$s using %3$s encryption. Additionally, ask them if a firewall or security policy may be preventing the connection - many shared hosts block certain ports.<br><strong>Note: this is the most common cause of this issue.</strong>
nl: Neem contact op met je hosting provider en vraag hem te controleren of je server verbinding kan maken met %1$s op poort %2$s met %3$s versleuteling. Vraag hem bovendien of een firewall of veiligheidsprotocol de verbinding mogelijk verhindert - veel gedeelde hosts blokkeren bepaalde poorten.<br><strong>Opmerking: dat is de meest voorkomende oorzaak van dit probleem.</strong>

en: Contact your web hosting provider and ask them to verify your server can connect to %s. Additionally, ask them if a firewall or security policy may be preventing the connection.
nl: Neem contact op met je hosting provider en vraag hem te controleren of je server verbinding kan maken met %s; vraag hem ook of een firewall of het veiligheid beleid de verbinding misschien verhindert.

en: Contact your web hosting provider and ask them to verify your server can make outside connections. Additionally, ask them if a firewall or security policy may be preventing the connection - many shared hosts block certain ports.<br><strong>Note: this is the most common cause of this issue.</strong>
nl: Neem contact op met je hostingprovider en vraag hem te controleren of je server externe verbindingen kan maken; vraag hem bovendien of een firewall of beveiligingsbeleid de verbinding mogelijk verhindert - veel gedeelde hosts blokkeren bepaalde poorten.<br><strong>Opmerking: dit is de meest voorkomende oorzaak van dit probleem.</strong>

en: Contact your web hosting provider and inform them you are having issues making outbound connections.
nl: Neem contact op met je hosting provider en informeer hem dat je problemen ondervindt bij het maken van uitgaande verbindingen.

en: Contact your web hosting provider and inform them you are having issues with libpcre2 library on PHP 7.4.
nl: Neem contact op met je web hosting provider en informeer hen dat je problemen hebt met libpcre2 Library op PHP 7.4.

en: Contact your web hosting provider and inform them your site has an issue with SSL certificates.
nl: Neem contact op met je web hosting provider en informeer hen dat je site een probleem heeft met SSL certificaten.

en: Contains
nl: Bevat

en: Content
nl: Inhoud

en: Continue
nl: Ga verder

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy Error Log
nl: Kopieer fouten log

en: Copy input value
nl: Kopieer ingave waarde

en: Copy the error message above and paste it in a message to the Easy WP SMTP support team.
nl: Kopieer bovenstaande fout bericht en plak deze in een bericht aan het Easy WP SMTP ondersteuning team.

en: Could Not Save Changes
nl: Kon wijzigingen niet opslaan

en: Could not authenticate your SMTP account.
nl: Niet mogelijk je SMTP account te verifiëren.

en: Could not connect to host.
nl: Kan geen verbinding maken met de host.

en: Could not connect to the SMTP host.
nl: Kan geen verbinding maken met de SMTP host.

en: Could not connect to your host.
nl: Kan geen verbinding maken met je host.

en: Could not install the plugin. Don't have file permission.
nl: Kon de plugin niet installeren. Heb geen bestandsrechten.

en: Could not install the plugin. Plugin is not whitelisted.
nl: Kon de plugin niet installeren. Plugin is niet toegestane lijst.

en: Could not install the plugin. Plugin slug is missing.
nl: Kon de plugin niet installeren. Plugin slug ontbreekt.

en: Could not install the plugin. WP Plugin installer could not retrieve plugin information.
nl: Kon de plugin niet installeren. WP plugin installer kon plugin informatie niet ophalen.

en: Could not install the plugin. WP Plugin installer initialization failed.
nl: Kon de plugin niet installeren. WP plugin installatie mislukt.

en: Could not install the plugin. You don't have permission to activate plugins.
nl: Kon de plugin niet installeren. Je hebt geen toestemming om plugins te activeren.

en: Could not install the plugin. You don't have permission to install plugins.
nl: Kon de plugin niet installeren. Je hebt geen toestemming om plugins te installeren.

en: Create API Key
nl: API-sleutel aanmaken

en: Created (Admin)
nl: Gemaakt (Beheer)

en: Created (User)
nl: Gemaakt (Gebruiker)

en: Created Date
nl: Aanmaakdatum

en: Created On Site
nl: On site gemaakt

en: Current from email domain
nl: Huidig van e-mail domein

en: Current function path: %s
nl: Huidige functie pad: %s

en: Current mailer
nl: Huidige mailer

en: Current provider doesn't support setting and forcing From Name. Emails will be sent on behalf of the account name used to setup the OAuth connection below.
nl: De huidige provider ondersteunt het instellen en forceren Van Naam niet. E-mails zullen worden verzonden namens de accountnaam die is gebruikt om de OAuth verbinding hieronder in te stellen.

en: Current provider will automatically force From Email to be the email address that you use to set up the OAuth connection above.
nl: De huidige provider zal automatisch dwingen dat van e-mail het e-mailadres is dat je gebruikt om de OAuth verbinding hierboven op te zetten.

en: Custom Date Range
nl: Aangepast datum bereik

en: Custom Email
nl: Aangepaste e-mail

en: DB tables
nl: DB tabellen

en: Danger Zone
nl: Gevarenzone

en: Data JSON decoding error: %1$s
nl: Data JSON decodeer fout: %1$s

en: Data JSON encoding error: %1$s
nl: Data JSON codeer fout: %1$s

en: Date
nl: Datum

en: Debug Email Sending
nl: Debug e-mail verzenden

en: Debug Event Details
nl: Debug gebeurtenis details

en: Debug Events
nl: Debug gebeurtenissen

en: Debug Events are Not Installed Correctly
nl: Debug gebeurtenissen zijn niet correct geïnstalleerd

en: Debug Output:
nl: Debug uitvoer:

en: Debug events that fall outside the chosen period will be permanently deleted from the database.
nl: Debug gebeurtenissen die buiten de gekozen periode vallen, worden permanent uit de database verwijderd.

en: Default (none)
nl: Standaard (geen)

en: Define which endpoint you want to use for sending messages.
nl: Definieer welk endpoint je wil gebruiken voor het verzenden van berichten.

en: Define which endpoint you want to use for sending messages. If you are operating under EU laws, you may be required to use EU region. %1$sMore information%2$s on Mailgun.com.
nl: Bepaal welk endpoint je wil gebruiken voor het verzenden van berichten. Als je opereert onder EU wetgeving, moet je mogelijk de EU regio gebruiken. %1$sMeer informatie%2$s op Mailgun.com.

en: Delete All Events
nl: Verwijder alle gebeurtenissen

en: Delete Settings and Deactivate Plugin
nl: Instellingen verwijderen en plugin deactiveren

en: Deprecated options were already removed from DB and can't be migrated.
nl: Verouderde opties zijn al verwijderd uit DB en kunnen niet worden gemigreerd.

en: Detailed Email Log
nl: Gedetailleerd e-mail log

en: Detailed Email Logs
nl: Gedetailleerde e-mail logs

en: Detailed Stats by Subject Line
nl: Gedetailleerde statistieken per onderwerp

en: Disable Email Summaries
nl: E-mail samenvattingen uitschakelen

en: Disable Email Summaries weekly delivery.
nl: Schakel de wekelijkse levering van e-mail overzichten uit.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabling this option will block users from being able to export their personal data, as they will not receive an email with a link.
nl: Als je deze optie uitschakelt, kunnen gebruikers hun persoonlijke gegevens niet exporteren, omdat ze geen e-mail met een link ontvangen.

en: Disabling this setting is not recommended and should only be done for staging or development sites.
nl: Het uitschakelen van deze instelling wordt niet aanbevolen en mag alleen worden uitgevoerd voor staging of ontwikkeling sites.

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Dismiss email alert block
nl: Negeren e-mail waarschuwing blok.

en: Dismiss this message
nl: Dit bericht negeren

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: Do Easy WP SMTP DB tables exist?
nl: Bestaan er Easy WP SMTP DB tabellen?

en: Do Not Send
nl: Niet verzenden

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Domain Check Results
nl: Resultaten domein controle

en: Domain Name
nl: Domein naam

en: Don't Replace "From" Field
nl: Vervang "Van" veld niet

en: Don't Replace in From Field
nl: Niet vervangen in Van veld

en: Don't see what you're looking for? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Suggest a mailer</a>.
nl: Zie je niet wat je zoekt? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Stel een mailer voor</a>.

en: Easily export your logs to CSV or Excel. Filter the logs before you export and only download the data you need. This feature lets you easily create your own deliverability reports. You can also use the data in 3rd party dashboards to track deliverability along with your other website statistics. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro!</a>
nl: Exporteer je logs eenvoudig naar CSV of Excel. Filter de logs voordat je ze exporteert en download alleen de gegevens die je nodig hebt. Met deze functie kun je gemakkelijk je eigen leverbaarheid rapporten maken. Je kunt de gegevens ook gebruiken in dashboards van derden om de leverbaarheid te volgen samen met je andere site statistieken. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade naar Easy WP SMTP Pro!</a>

en: Easy WP SMTP &rsaquo; Setup Wizard
nl: Easy WP SMTP & rsaquo; Installatie wizard

en: Easy WP SMTP DB tables are created
nl: WP Mail SMTP DB tabellen worden gemaakt

en: Easy WP SMTP DB tables check has failed
nl: Controle van WP Mail SMTP DB tabellen is mislukt

en: Easy WP SMTP Logo
nl: Easy WP SMTP logo

en: Easy WP SMTP Pro related message was successfully dismissed.
nl: Easy WP SMTP Pro gerelateerd bericht werd met succes genegeerd.

en: Easy WP SMTP Pro was already installed, but was not active. We activated it for you.
nl: Easy WP SMTP Pro was al geïnstalleerd, maar was niet actief. We hebben het voor je geactiveerd.

en: Easy WP SMTP Settings
nl: Easy WP SMTP instellingen

en: Easy WP SMTP Weekly Email Summary
nl: Eenvoudig WP SMTP wekelijks e-mail overzicht

en: Easy WP SMTP has detected incorrect "wp_mail" function location. Usually, this means that emails will not be sent successfully!
nl: Easy WP SMTP heeft een onjuiste "wp_mail" functielocatie gedetecteerd. Meestal betekent dit dat e-mails niet met succes worden verzonden!

en: Easy WP SMTP has detected that your site is running an outdated version of WordPress (%s). Easy WP SMTP requires at least WordPress version 5.2.
nl: Easy WP SMTP heeft gedetecteerd dat je site een verouderde versie van WordPress (%s) gebruikt. Easy WP SMTP vereist minimaal WordPress versie 5.2.

en: Easy WP SMTP is a free plugin, and the team behind SendLayer maintains it to give back to the WordPress community.
nl: Easy WP SMTP is een gratis plugin, en het team achter SendLayer onderhoudt het om terug te geven aan de WordPress community.

en: Easy WP SMTP is using custom database tables for some of its features. In order to work properly, the custom tables should be created, and it looks like they exist in your database.
nl: Easy WP SMTP gebruikt aangepaste database tabellen voor sommige functies. Om goed te werken moeten de aangepaste tabellen worden aangemaakt, en het lijkt erop dat ze bestaan in je database.

en: Easy WP SMTP is using custom database tables for some of its features. In order to work properly, the custom tables should be created, and it seems they are missing. Please try to <a href="%1$s" target="_self" aria-label="%2$s" rel="noopener noreferrer">%3$s</a>. If this issue persists, please contact our support.
nl: WP Mail SMTP gebruikt aangepaste database tabellen voor sommige functies. Om goed te werken moeten de aangepaste tabellen worden aangemaakt, en het lijkt erop dat ze ontbreken. Probeer het volgende <a href="%1$s" target="_self" aria-label="%2$s" rel="noopener noreferrer">%3$s</a>. Als dit probleem aanhoudt, neem dan contact op met onze ondersteuning.

en: Easy WP SMTP is using custom database tables for some of its features. In order to work properly, the custom tables should be created, and it seems they are missing. Please try to <a href="%1$s">create the missing DB tables by clicking on this link</a>. If this issue persists, please <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support</a> and provide the error message below:
nl: Easy WP SMTP gebruikt aangepaste databasetabellen voor sommige functies. Om goed te werken, moeten de aangepaste tabellen worden aangemaakt, en het lijkt erop dat ze ontbreken. Probeer de ontbrekende DB tabellen aan te maken door <a href="%1$s">op deze link te klikken</a>. Als dit probleem aanhoudt, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">neem contact met onze ondersteuning op</a> en verstrek de onderstaande foutmelding:

en: Easy WP SMTP is using custom database tables for some of its features. In order to work properly, the custom tables should be created, and it seems they are missing. Please try to <a href="%1$s">create the missing DB tables by clicking on this link</a>. If this issue persists, please <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support</a>.
nl: Easy WP SMTP gebruikt aangepaste databasetabellen voor sommige functies. Om goed te werken, moeten de aangepaste tabellen worden aangemaakt, en het lijkt erop dat ze ontbreken. Probeer de ontbrekende DB tabellen aan te maken door <a href="%1$s">op deze link te klikken</a>. Als dit probleem aanhoudt, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">neem contact met onze ondersteuning op</a>.

en: Easy WP SMTP mailer setup is complete
nl: Eenvoudige WP SMTP mailer instelling is afgerond

en: Easy WP SMTP mailer setup is incomplete
nl: Easy WP SMTP mailer instelling is afgerond

en: Easy WP SMTP settings will be used only if the site is running on following domain(s):
nl: Eenvoudige WP SMTP instellingen worden alleen gebruikt als de site op de volgende domeinen wordt uitgevoerd:

en: Easy WP SMTP uses the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Action Scheduler</a> library, which lets it queue and process large tasks in the background without slowing down your site for visitors. Here you can see the list of all Easy WP SMTP Action Scheduler tasks and their statuses. This table can help with debugging certain issues.
nl: Easy WP SMTP gebruikt de bibliotheek <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Action scheduler</a> , waarmee grote taken op de achtergrond in een wachtrij kunnen worden geplaatst en verwerkt zonder dat je site voor bezoekers trager wordt. Hier zie je de lijst van alle Easy WP SMTP Action Scheduler taken en hun status. Deze tabel kan helpen bij het opsporen van bepaalde problemen.

en: Educational notice for this mailer was successfully dismissed.
nl: Het instructieve bericht voor deze mailer is met succes genegeerd.

en: Email
nl: E-mail

en: Email Addresses
nl: E-mailadressen

en: Email Alerts
nl: E-mailmeldingen

en: Email Change Attempt
nl: Poging tot wijziging van e-mail

en: Email Changed
nl: E-mail gewijzigd

en: Email Controls
nl: Besturingselementen voor e-mail

en: Email Delivery Errors
nl: Fouten bij e-mail bezorging

en: Email Delivery Errors were disabled using a %s filter.
nl: E-mail bezorging fouten zijn uitgeschakeld door het gebruik van een %s filter.

en: Email Error Tracking
nl: E-mail foutopsporing

en: Email Log
nl: E-mail log

en: Email Logging saves information about all the emails sent from your WordPress site. Search and filter the email log to find specific emails and check their delivery statuses. When you enable email logging, you’ll also be able to resend emails, save attachments, and export logs as a CSV, Excel, or EML file. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a> to start using email logs today.
nl: E-mail logging slaat informatie op over alle e-mails die vanaf je WordPress site zijn verzonden. Zoek en filter de e-mail log om specifieke e-mails te vinden en hun leveringsstatus te controleren. Als je e-mail logging inschakelt, kun je ook e-mails opnieuw verzenden, bijlagen opslaan en logs exporteren als CSV, Excel of EML bestand. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade naar easy WP SMTP Pro</a> om vandaag nog te beginnen met het gebruik van e-mail logs.

en: Email Logs
nl: E-mail logs

en: Email Rate Limiting
nl: E-mail beperking op snelheid

en: Email Rate Limiting is a Pro Feature
nl: E-mail snelheidsbeperking is een Pro functie

en: Email Reports
nl: E-mail rapporten

en: Email Sending Errors
nl: Fouten bij het verzenden van e-mail

en: Email Source: %s
nl: E-mail bron: %s

en: Email Test
nl: E-mailtest

en: Email content may include sensitive information, such as plain text passwords. For security purposes, consider carefully whether to enable this option. All email content will be stored in your site's database. To resend emails from our Email Log, this option must be enabled.
nl: E-mail inhoud kan gevoelige informatie bevatten, zoals wachtwoorden in platte tekst. Overweeg om veiligheid redenen zorgvuldig of je deze optie wil inschakelen. Alle e-mail inhoud wordt opgeslagen in de database van je site. Om e-mails uit ons e-mail log opnieuw te verzenden, moet deze optie zijn ingeschakeld.

en: Email domain is configured correctly
nl: Het e-mail domein is correct geconfigureerd

en: Email domain issues detected
nl: Problemen met e-mail domeinen gedetecteerd

en: Email log ID
nl: E-mail log ID

en: Email log export (.eml, .csv, .xlsx) and bulk exporter
nl: E-mail log export (.eml, .csv, .xlsx) en bulk exporteur

en: Enable Authentication
nl: Authenticatie inschakelen

en: Enable Auto TLS
nl: Automatische TLS inschakelen

en: Enable Debug Log
nl: Schakel het foutopsporingslog in

en: Enable Domain Check
nl: Schakel domeincontrole in

en: Enable Smart Routing
nl: Smart routing inschakelen

en: Enable if you have a Pro plan or higher to use advanced features like custom headers.
nl: Inschakelen als je een Pro abonnement of hoger hebt om geavanceerde functies zoals aangepaste headers te gebruiken.

en: Enable mail server authentication. This option should be enabled in most cases.
nl: Schakel e-mail server verificatie in. Deze optie moet in de meeste gevallen worden ingeschakeld.

en: Enable this setting to debug the email sending process. All debug events will be logged in the table below. This setting is recommended only for shorter debugging periods. Please disable it once you’re done troubleshooting.
nl: Schakel deze instelling in om debug het verzending proces van de e-mail te laten plaatsvinden. Alle debug gebeurtenissen worden gelogd in de onderstaande tabel. Deze instelling wordt alleen aanbevolen voor korte debugging periodes. Schakel deze instelling uit als je klaar bent met het oplossen van problemen.

en: Enable to send this email in HTML format. Disable to send it in plain text format.
nl: Schakel in om deze e-mail in HTML format te verzenden. Schakel uit om het in platte tekst format te verzenden.

en: Enable to stop your site from sending emails. Test emails are allowed to be sent, regardless of whether this option is enabl.
nl: Inschakelen om te voorkomen dat je site e-mails verzendt. Test e-mails mogen worden verzonden, ongeacht of deze optie is ingeschakeld.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabling this will REMOVE ALL Easy WP SMTP data upon plugin deletion. All settings will be unrecoverable.
nl: Als je dit inschakelt, worden ALLE Easy WP SMTP gegevens verwijderd bij het verwijderen van de plugin. Alle instellingen kunnen niet worden hersteld.

en: Enabling this will condense navigation and move Easy WP SMTP under the WordPress Settings menu.
nl: Als je dit inschakelt, wordt de navigatie verkort en Easy WP SMTP onder het menu WordPress instellingen geplaatst.

en: Encrypt Password
nl: Versleutel het wachtwoord

en: Encryption
nl: Encryptie

en: Enhanced Weekly Email Summary
nl: Verbeterde wekelijkse e-mail samenvatting

en: Enter a custom subject for your message.
nl: Voer een aangepast onderwerp in voor je bericht.

en: Enter a subject for your message
nl: Voer een onderwerp in voor je bericht

en: Enter a valid email address. A verification email will be sent to the email address you entered.
nl: Voer een geldig e-mailadres in. Er wordt een verificatie e-mail verzonden naar je ingevoerde e-mailadres.

en: Enter correct SMTP Username (usually this is an email address) and Password in the appropriate fields.
nl: Voer de juiste SMTP gebruikersnaam in (meestal is dit een e-mailadres) en wachtwoord in de juiste velden in.

en: Enter the domain name to verify it on Amazon SES and generate the required DNS CNAME records.
nl: Voer het domein naam in om deze te verifiëren op Amazon SES en de vereiste DNS CNAME records te genereren.

en: Enter the email address you want to send the test email to.
nl: Voer het e-mailadres in waarnaar je de test e-mail wil verzenden.

en: Enter the email addresses (3 max) you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up email alerts.
nl: Voer de e-mailadressen in (maximaal 3) die je wil gebruiken om waarschuwingen te ontvangen wanneer het verzenden van e-mail mislukt. Lees onze documentatie over het instellen van e-mail meldingen.

en: Enter the recipient's email address
nl: Voer het e-mailadres van de ontvanger in

en: Enter your Easy WP SMTP License Key
nl: Voer je easy WP SMTP licentiesleutel in

en: Enter your WhatsApp Cloud API credentials to receive alerts when email sending fails. You'll need to create a Meta developer account and set up WhatsApp Business Platform.
nl: Voer je WhatsApp cloud API-referenties in om waarschuwingen te ontvangen wanneer het verzenden van e-mail mislukt. Je moet een Meta ontwikkelaarsaccount aanmaken en WhatsApp Business Platform instellen.

en: Enter your email address to receive helpful suggestions from Easy WP SMTP. We’ll help you optimize your email deliverability and grow your business.
nl: Voer je e-mailadres in om nuttige suggesties van Easy WP SMTP te ontvangen. We helpen je je e-mail leverbaarheid te optimaliseren en je bedrijf te laten groeien.

en: Error
nl: Fout

en: Error Details
nl: Fout details

en: Error Message:
nl: Fout bericht:

en: Error due to unsolicited and/or bulk e-mail.
nl: Fout door ongevraagde en/of bulk e-mail.

en: Error icon
nl: Fout pictogram

en: Error occurred:
nl: Fout opgetreden:

en: Event #%d
nl: Gebeurtenis #%d

en: Event Types
nl: Gebeurtenis types

en: Events Retention Period
nl: Gebeurtenis bewaar termijn

en: Export Email Logs
nl: E-mail logs exporteren

en: Export Type
nl: Export type

en: Export in CSV (.csv)
nl: Exporteren in CSV (.csv)

en: Export in EML (.eml)
nl: Exporteren in EML (.eml)

en: Export in Microsoft Excel (.xlsx)
nl: Exporteren in Microsoft Excel (.xlsx)

en: Export logs to CSV, XLSX, or EML
nl: Logs exporteren naar CSV, XLSX of EML

en: Failed
nl: Mislukt

en: Fill out the required settings below to set up this mailer.
nl: Voer de vereiste instellingen hieronder in om deze mailer in te stellen.

en: Finish Setup
nl: Installatie afronden

en: Fix your WordPress email delivery by sending them via a transactional email provider or an SMTP server.
nl: Repareer je WordPress e-mailbezorging door ze te verzenden via een transactionele e-mail provider of een SMTP server.

en: Follow this link to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">get a Mailgun API Key</a>. Generate a key in the "Mailgun API Keys" section.
nl: Volg deze link om <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer"> een Mailgun API-sleutel te verkrijgen</a>. Genereer een sleutel in de sectie "Mailgun API-sleutels".

en: Follow this link to get a Domain Name from Mailgun: %s.
nl: Volg deze link om een domeinnaam van Mailgun te krijgen: %s.

en: Follow this link to get a Sender Name from SMTP.com: %s.
nl: Volg deze link om een afzender naam te krijgen van SMTP.com: %s.

en: Follow this link to get a Server API Token from Postmark: %s.
nl: Volg deze link om een server API-token van Postmark te krijgen: %s.

en: Follow this link to get an API Key from Elastic Email: %s.
nl: Volg deze link om een API-sleutel te krijgen van Elastic Email: %s.

en: Follow this link to get an API Key from MailerSend: %s.
nl: Volg deze link om een API-sleutel te krijgen van MailerSend: %s.

en: Follow this link to get an API Key from Mandrill.
nl: Volg deze link om een API-sleutel van Mandrill te krijgen.

en: Follow this link to get an API Key from Mandrill: %s.
nl: Volg deze link om een API-sleutel van Mandrill te verkrijgen: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SMTP.com: %s.
nl: Volg deze link om een API-sleutel te krijgen van SMTP.com: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SendGrid: %s.
nl: Volg deze link om een API-sleutel van SendGrid te verkrijgen: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SendLayer: %s.
nl: Volg deze link om een API-sleutel te krijgen van SendLayer: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SparkPost: %s.
nl: Volg deze link om een API-sleutel van SparkPost te krijgen: %s.

en: Follow this link to get an API Key: %s.
nl: Volg deze link om een API-sleutel te krijgen: %s.

en: Follow this link to get the API key from Mailjet: %1$sAPI Key Management%2$s.
nl: Volg deze link om de API-sleutel van Mailjet te krijgen: %1$sAPI-sleutel beheer%2$s.

en: Follow this link to get the API key from Mailjet: %s.
nl: Volg deze link om de API-sleutel van Mailjet te krijgen: %s.

en: Follow this link to get the API key from Resend: %s.
nl: Volg deze link om de API-sleutel van Resend: %s te krijgen.

en: Follow this link to get the Secret key from Mailjet: %1$sAPI Key Management%2$s.
nl: Volg deze link om de geheime sleutel van Mailjet te krijgen: %1$sAPI-sleutel beheer%2$s.

en: Follow this link to get the Secret key from Mailjet: %s.
nl: Volg deze link om de geheime sleutel van Mailjet te krijgen: %s.

en: Following error occurred when attempting to send test email:
nl: De volgende fout is opgetreden bij het verzenden van test e-mail:

en: For a quick fix, until your web hosting resolves this, you can downgrade to PHP version 7.3 on your server.
nl: Voor een snelle oplossing kun je, totdat de webhost dit oplost, op je server downgraden naar PHP versie 7.3.

en: For full transparency, we want you to know that the Brevo (formerly Sendinblue) links above are tracking links as part of our partnership with Brevo. Although we can choose to recommend any SMTP service, we only partner with products we believe will provide value to our users.
nl: Voor volledige transparantie willen we je laten weten dat de Brevo (voorheen Sendinblue) links hierboven tracking links zijn als onderdeel van onze samenwerking met Brevo. Hoewel we ervoor kunnen kiezen om elke SMTP dienst aan te bevelen, werken we alleen samen met producten waarvan we geloven dat ze waarde zullen bieden aan onze gebruikers.

en: For more details please try running an Email Test or reading the latest <a href="%s">error event</a>.
nl: Voor meer details kun je proberen een e-mail test uit te voeren of de laatste <a href="%s">fout gebeurtenis</a> te lezen.

en: For most servers SSL/TLS is the recommended option
nl: Voor de meeste servers is SSL/TLS de aanbevolen optie

en: For most servers TLS is the recommended option. If your SMTP provider offers both SSL and TLS options, we recommend using TLS.
nl: Voor de meeste servers is TLS de aanbevolen optie. Als je SMTP provider zowel SSL als TLS opties biedt, raden wij je aan TLS te gebruiken.

en: For some reason the database table was not installed correctly. Please contact plugin support team to diagnose and fix the issue.
nl: Om een of andere reden werd de database tabel niet correct geïnstalleerd. Neem contact op met de helpdesk van de plugin om het probleem te diagnosticeren en op te lossen.

en: Force From Email
nl: Afdwingen verzend e-mailadres

en: Force From Name
nl: Van naam forceren

en: Force From Name Replacement
nl: Vervanging Van naam forceren

en: Forever
nl: Voor altijd

en: Found <strong>%1$s %2$s event</strong> | Found <strong>%1$s %2$s events</strong>
nl[0]: <strong>Gevonden %1$s %2$s gebeurtenis</strong>
nl[1]: <strong>Gevonden %1$s %2$s gebeurtenissen</strong>

en: From Address
nl: Van adres

en: From Email
nl: Van e-mail

en: From Email Address
nl: Van e-mail adres

en: From Name
nl: Van naam

en: From Phone Number
nl: Van telefoonnummer

en: Full Log
nl: Volledig log

en: Full log of background update results which includes information about WordPress core, plugins, themes, and translations updates. Only sent when you are using a development version of WordPress. Sent to the site or network admin.
nl: Volledig log van achtergrond update resultaten met informatie over WordPress core, plugins, thema's en vertalingen updates. Alleen verzonden wanneer je een ontwikkelingsversie van WordPress gebruikt. Verzonden naar de site- of netwerkbeheerder.

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Generate an API key on the Sending &rarr; API Keys page in your %s.
nl: Genereer een API-sleutel op de Verzending &rarr; API-sleutels pagina in je %s.

en: Generate an API key on the Sending → API Keys page in your %1$scontrol panel%2$s.
nl: Genereer een API-sleutel op de Verzenden → API-sleutels pagina in je %1$scontrole paneel%2$s.

en: Get API Key
nl: Verkrijg API-sleutel

en: Get Easy WP SMTP Pro
nl: Verkrijg Easy WP SMTP Pro

en: Get Easy WP SMTP Pro and Gain Access to more Powerful Features
nl: Ontvang Easy WP SMTP Pro en krijg toegang tot meer krachtige functies

en: Get Sender Name
nl: Afzender naam verkrijgen

en: Get Server API Token
nl: Verkrijg server API-token

en: Get Started with Brevo
nl: Begin met Brevo

en: Get Started with SMTP.com
nl: Aan de slag met SMTP.com

en: Get Started with SendLayer
nl: Aan de slag met SendLayer

en: Get a Domain Name
nl: Verkrijg een domeinnaam

en: Get more value out of Easy WP SMTP! Select which of the following features you’d like to use, and we’ll enable them for you.
nl: Haal meer uit easy WP SMTP! Selecteer welke van de volgende functies je wil gebruiken, en wij schakelen ze voor je in.

en: Get notifications via email, SMS, Slack, or webhook when emails fail to send.
nl: Ontvang meldingen via e-mail, SMS, Slack of webhook wanneer e-mails niet worden verzonden.

en: Get notified about emails that were successfully sent, but have hard bounced on delivery attempt. A hard bounce is an email that has failed to deliver for permanent reasons, such as the recipient's email address being invalid.
nl: Ontvang meldingen over e-mails die succesvol zijn verzonden, maar die bij de afleverpoging een harde bounce hebben gehad. Een harde bounce is een e-mail die om permanente redenen niet kon worden afgeleverd, zoals een ongeldig e-mailadres van de ontvanger.

en: Get v3 API Key
nl: Verkrijg V3 API-sleutel

en: Give Feedback
nl: Feedback geven

en: Gmail mailer requires a valid Easy WP SMTP Pro license. Please activate your license key.
nl: Voor Gmail e-mailer heb je een geldige easy WP SMTP Pro licentie nodig. Activeer je licentiesleutel.

en: Go back to the Dashboard
nl: Ga naar het Dashboard

en: Go to Easy WP SMTP Settings page
nl: Ga naar de pagina Easy WP SMTP instellingen

en: Go to Easy WP SMTP plugin Settings page.
nl: Ga naar de pagina instellingen van de Easy WP SMTP plugin.

en: Go to Easy WP SMTP plugin settings page. Click the “Remove OAuth Connection” button.
nl: Ga naar de instellingenpagina van easy WP SMTP plugin. Klik op de knop "OAuth verbinding verwijderen".

en: Go to Easy WP SMTP settings page.
nl: Ga naar het Easy WP SMTP instellingen pagina.

en: Go to EasyWPSMTP.com documentation page
nl: Ga naar easyWPSMTP.com documentatie pagina

en: Go to our how-to guide for setting up <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun with Easy WP SMTP</a>.
nl: Ga naar onze handleiding voor het instellen van <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun met Easy WP SMTP</a>.

en: Go to plugin Settings page and click the "Allow plugin to send emails using your Google account" button.
nl: Ga naar de instellingenpagina van de plugin en klik op de knop "Plugin toestaan om e-mails te verzenden met je Google account".

en: Go to your <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost account</a> or <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost EU account</a> and verify that your API key is correct.
nl: Ga naar je <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost account</a> of <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost EU account</a> en controleer of je API-sleutel correct is.

en: Go to your Mailgun account and verify that your <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun API Key</a> is correct.
nl: Ga naar je Mailgun account en controleer of je <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun API-sleutel</a> correct is.

en: Google / Gmail
nl: Google/Gmail

en: Google API Error.
nl: Google API fout.

en: Heads up!
nl: Let op!

en: Heads up! Easy WP SMTP has detected %1$s is activated. Please deactivate %1$s to prevent conflicts.
nl: Let op! Easy WP SMTP heeft gedetecteerd dat %1$s is geactiveerd. Deactiveer %1$s om conflicten te voorkomen.

en: Help
nl: Hulp

en: Help Us Improve Easy WP SMTP
nl: Help ons Easy WP SMTP te verbeteren

en: Help make Easy WP SMTP better for everyone
nl: Help ons om WP Mail SMTP beter te maken voor iedereen

en: Help us spread the word %1$sby giving Easy WP SMTP a 5-star rating %3$s(%4$s) on WordPress.org%2$s. Thanks for your support and we look forward to bringing you more awesome features.
nl: Help ons het woord te verspreiden %1$sdoor easy WP SMTP een 5-sterren waardering te geven %3$s(%4$s) op WordPress.org%2$s. Bedankt voor je steun en we kijken ernaar uit om je meer geweldige functies te bieden.

en: Here are the domains and email addresses that have been verified and can be used as the From Email.
nl: Hier zijn de domeinen en e-mailadressen die zijn geverifieerd en kunnen worden gebruikt als de van e-mail.

en: Here, you can view and configure plugin debugging events to find and resolve email sending issues. You’ll also see any email sending errors that occur.
nl: Hier kun je plugin debugging gebeurtenissen bekijken en configureren om e-mail verzend problemen te vinden en op te lossen. Je ziet ook eventuele fouten bij het verzenden van e-mails.

en: Hi there,
nl: Hallo daar,

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide Dashboard Widget
nl: Verberg dashboard widget

en: Hide Debug Log
nl: Debuglog verbergen

en: Hide the Easy WP SMTP Dashboard Widget.
nl: Verberg de Easy WP SMTP dashboard widget.

en: How was your Easy WP SMTP setup experience?
nl: Hoe was je easy WP SMTP setup ervaring?

en: I Understand, Continue
nl: Ik begrijp het. Ga verder

en: I already did
nl: Heb ik al gedaan

en: I'll do it later
nl: Ik doe het later wel

en: Icon
nl: Icoon

en: Identify failed emails quickly
nl: Identificeer snel mislukte e-mails

en: If email's From Name is empty, the plugin will set the above value regardless.
nl: Als de Van naam van e-mail leeg is, zal de plugin de bovenstaande waarde ongeacht instellen.

en: If enabled, the From Email setting above will be used for all emails, ignoring values set by other plugins.
nl: Wanneer ingeschakeld, zal de instelling Van e-mail hierboven worden gebruikt voor alle e-mails, waarbij waarden ingesteld door andere plugins worden genegeerd.

en: If enabled, the From Name setting above will be used for all emails, ignoring values set by other plugins.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de bovenstaande instelling Van naam gebruikt voor alle e-mails, waarbij waarden ingesteld door andere plugins worden genegeerd.

en: If enabled, your specified From Email Address will be used for all outgoing emails, regardless of values set by other plugins.
nl: Indien ingeschakeld, word je opgegeven Van e-mailadres gebruikt voor alle uitgaande e-mails, ongeacht de waarden die door andere plugins zijn ingesteld.

en: If enabled, your specified From Name will be used for all outgoing emails, regardless of values set by other plugins.
nl: Indien ingeschakeld, word je opgegeven Van naam gebruikt voor alle uitgaande e-mails, ongeacht de waarden die door andere plugins zijn ingesteld.

en: If no Reply-To Email Address has been set or if the reply-to header of an email is empty, this setting has no effect.
nl: Als er geen beantwoord e-mailadres is ingesteld of als de beantwoord header van een e-mail leeg is, heeft deze instelling geen effect.

en: If this option is disabled, bounce messages may not reach you.
nl: Als deze optie is uitgeschakeld, bereiken bounceberichten je mogelijk niet.

en: If updating the API Key doesn't resolve this issue, please contact our support.
nl: Als het updaten van de API-sleutel dit probleem niet oplost, neem dan contact op met onze ondersteuning.

en: If using "Other SMTP" Mailer, contact your SMTP host to confirm they are accepting outside connections with the settings you have configured (address, username, port, security, etc).
nl: Als je "Other SMTP" mailer gebruikt, neem dan contact op met je SMTP host om te bevestigen dat ze externe verbindingen accepteren met de instellingen die je hebt geconfigureerd (adres, gebruikersnaam, poort, beveiliging, enz.).

en: If using "Other SMTP" Mailer, triple check your SMTP settings including host address, email, and password.
nl: Als je de mailer "Other SMTP" gebruikt, controleert je de SMTP instellingen, inclusief host adres, e-mail en wachtwoord.

en: If you are operating under EU laws, you may be required to use EU region.
nl: Als je onder EU wetgeving opereert is het mogelijk dat je de EU regio moet gebruiken.

en: If you are using an ad blocker, please disable it or whitelist the current page.
nl: Als je een ad blocker gebruikt, schakel deze dan uit of zet de huidige pagina op een witte lijst.

en: If you aren't already using Chrome, Firefox, Safari, or Edge, then please try switching to one of these popular browsers.
nl: Als je nog geen Chrome, Firefox, Safari of Edge gebruikt, probeer dan over te schakelen naar een van deze populaire browsers.

en: If you create a test email on this page, it will still be sent.
nl: Als je op deze pagina een test e-mail aanmaakt, wordt hij toch verzonden.

en: If you do not see activation email, go to your Mailgun control panel and resend the activation email.
nl: Als je geen activering e-mail ziet, ga dan naar het Mailgun configuratie scherm en verzend de activering e-mail opnieuw.

en: If you want to disable the use of constants, find in %1$s file the constant %2$s and turn if off:
nl: Als je het gebruik van constantes wil uitschakelen, zoek je in het bestand %1$s de constante %2$s en schakel je hem uit:

en: If you want to use a different From Email address you can setup a Google email alias. %1$sFollow these instructions%2$s, then input the alias address in the From Email section below.
nl: Als je een ander van e-mailadres wil gebruiken, kun je een Google e-mail alias instellen. %1$sVolg deze instructies%2$s en voer het alias adres in in de Van E-mail sectie hieronder.

en: If you'd prefer not to set up SSL, or need an SMTP solution in the meantime, please go back and select a different mailer option.
nl: Als je liever geen SSL instelt, of in de tussentijd een SMTP oplossing nodig hebt, ga dan terug en selecteer een andere mailer optie.

en: If you'd prefer not to set up SSL, or need an SMTP solution in the meantime, please select a different mailer option.
nl: Als je liever geen SSL instelt of in de tussentijd een SMTP oplossing nodig heeft, selecteer je een andere mailer optie.

en: If you've checked each of these details and are still running into issues, then please get in touch with our support team. We’d be happy to help!
nl: Als je al deze gegevens hebt gecontroleerd en nog steeds problemen ondervindt, neem dan contact op met ons ondersteuning team. We helpen je graag!

en: If your SMTP provider offers both SSL and TLS encryption, we recommend using TLS. For most servers, this is the more secure option.
nl: Als je SMTP provider zowel SSL- als TLS codering biedt, raden we aan TLS te gebruiken. Voor de meeste servers is dit de veiligere optie.

en: If you’d like a guided setup, run through our <a href="%s">Setup Wizard</a>.
nl: Als je een begeleide instelling wilt, voer dan onze <a href="%s">Setup wizard</a>uit.

en: Implement advanced routing rules
nl: Geavanceerde routeringsregels implementeren

en: Improved Email Deliverability
nl: Verbeterde bezorgbaarheid van e-mail

en: In order to fix this issue, please check each of the items below:
nl: Controleer de onderstaande punten om dit probleem op te lossen:

en: Initiator
nl: Initiatiefnemer

en: Insert/update SQL query error: %1$s
nl: Insert/update SQL query fout: %1$s

en: Install the WPForms plugin and create beautiful contact forms with just a few clicks.
nl: Installeer de WPForms plugin en maak prachtige contactformulieren met slechts een paar klikken.

en: Instant Email Alerts
nl: Directe e-mail waarschuwingen

en: Intuitive Dashboard Widget with email stats
nl: Intuïtieve dashboard widget met e-mail statistieken

en: Invalid SendGrid API key
nl: Ongeldige SendGrid API-sleutel

en: Invalid record format
nl: Ongeldig record format

en: Invited To Site
nl: Uitgenodigd voor site

en: Is Easy WP SMTP mailer setup complete?
nl: Is Easy WP SMTP mailer instelling compleet?

en: Is email domain configured properly?
nl: Is het e-mail domein goed geconfigureerd?

en: It looks like it's overwritten in the "wp-config.php" file. Please reach out to your hosting provider on how to disable or remove the "wp_mail" function overwrite to prevent conflicts with Easy WP SMTP.
nl: Het lijkt erop dat het is overschreven in het bestand "wp-config.php". Neem contact op met je hosting provider voor informatie over het uitschakelen of verwijderen van de functie "wp_mail" om conflicten met Easy WP SMTP te voorkomen.

en: It looks like something is preventing JavaScript from loading on your website. Easy WP SMTP requires JavaScript in order to give you the best possible experience.
nl: Het lijkt erop dat iets voorkomt dat JavaScript wordt geladen op je site. Easy WP SMTP vereist JavaScript om je de best mogelijke ervaring te geven.

en: It looks like something went wrong...
nl: Het lijkt erop dat er iets mis is gegaan...

en: It looks like the "%s" must-use plugin is overwriting the "wp_mail" function. Please reach out to your hosting provider on how to disable or remove the "wp_mail" function overwrite to prevent conflicts with Easy WP SMTP.
nl: Het lijkt erop dat de "%s" plugin die je moet gebruiken de functie "wp_mail" overschrijft. Neem contact op met je hosting provider voor informatie over het uitschakelen of verwijderen van de functie "wp_mail" om conflicten met Easy WP SMTP te voorkomen.

en: It looks like the "%s" plugin is overwriting the "wp_mail" function. Please reach out to the plugin developer on how to disable or remove the "wp_mail" function overwrite to prevent conflicts with Easy WP SMTP.
nl: Het lijkt erop dat de plugin "%s" de functie "wp_mail" overschrijft. Neem contact op met de ontwikkelaar van de plugin voor informatie over het uitschakelen of verwijderen van de functie "wp_mail" om conflicten met Easy WP SMTP te voorkomen.

en: It looks like the plugin installation failed!
nl: Het lijkt erop dat de plugin installatie mislukt is!

en: It looks like we can't fetch plugins information.
nl: Het lijkt erop dat we de plugins informatie niet konden ophalen.

en: It looks like we can't import the plugin settings.
nl: Het lijkt erop dat we de plugin instellingen niet kunnen importeren.

en: It looks like we can't install the plugin.
nl: Het lijkt erop dat we de plugin niet kunnen installeren.

en: It looks like we can't load authentication details.
nl: Het lijkt erop dat we de authenticatie details niet konden laden.

en: It looks like we can't load existing settings.
nl: Het lijkt erop dat we de bestaande instellingen niet kunnen laden.

en: It looks like we can't load oAuth redirect.
nl: Het lijkt erop dat we de oAuth omleiding niet konden laden.

en: It looks like we can't load the settings.
nl: Het lijkt erop dat we de instellingen niet kunnen laden.

en: It looks like we can't perform the mailer configuration check.
nl: Het lijkt erop dat we de configuratie controle van de mailer niet kunnen uitvoeren.

en: It looks like we can't register the Amazon SES Identity.
nl: Het lijkt erop dat we de Amazon SES identiteit niet kunnen registreren.

en: It looks like we can't remove OAuth connection.
nl: Het lijkt erop dat we de OAuth verbinding niet kunnen verwijderen.

en: It looks like we can't remove oAuth connection.
nl: Het lijkt erop dat we de oAuth verbinding niet kunnen verwijderen.

en: It looks like we can't retrieve Amazon SES Identities.
nl: Het lijkt erop dat we de Amazon SES identiteiten niet konden ophalen.

en: It looks like we can't retrieve the Amazon SES Identities.
nl: Het lijkt erop dat we de Amazon SES identiteiten niet kunnen achterhalen.

en: It looks like we can't save the settings.
nl: Het lijkt erop dat we de instellingen niet kunnen opslaan.

en: It looks like we can't send the feedback.
nl: Het lijkt erop dat we geen feedback kunnen verzenden.

en: It looks like your SendGrid API Key is invalid.
nl: Het lijkt erop dat je SendGrid API-sleutel ongeldig is.

en: It looks like your server is running PHP version 7.4.x with an outdated PCRE library (libpcre2) that has a known issue with email address validation.
nl: Het ziet er naar uit dat je server PHP versie 7.4.x gebruikt met een verouderde PCRE bibliotheek (libpcre2), die een bekend probleem heeft met e-mailadres validering.

en: It seems that you forgot to activate your Mailgun account.
nl: Het lijkt erop dat je bent vergeten het Mailgun account te activeren.

en: It should be something like this: %1$s. These are incorrect values: %2$s.
nl: Het zou er ongeveer zo uit moeten zien: %1$s. Dit zijn onjuiste waarden: %2$s.

en: Just activate the network-wide settings, and all sites on your network will automatically use the same SMTP configuration. This allows you to set up your SMTP provider only once, saving valuable time. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro!</a>
nl: Activeer gewoon de netwerkwijde instellingen en alle sites in je netwerk zullen automatisch dezelfde SMTP configuratie gebruiken. Hierdoor hoef je je SMTP provider maar één keer in te stellen, wat kostbare tijd bespaart. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade naar Easy WP SMTP Pro!</a>

en: Last %d day | Last %d days
nl[0]: Laatste %d dag
nl[1]: Laatste %d dagen

en: Learn the full potential of Easy WP SMTP with our Pro version. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade today</a> and start using advanced features to track and monitor email activity.
nl: Ontdek het volledige potentieel van Easy WP SMTP met onze Pro versie. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noverwijzer">Upgrade vandaag nog</a> en begin met het gebruik van geavanceerde functies voor het volgen en bewaken van e-mail activiteiten.

en: Let's Get Started
nl: Laten we beginnen

en: Let’s see how many emails you’ve sent with Easy WP SMTP.
nl: Laten we eens kijken hoeveel e-mails je hebt verzonden met Easy WP SMTP.

en: License
nl: Licentie

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: License key input
nl: Licentiesleutel invoer

en: License key type
nl: Type licentiesleutel

en: Limit the number of emails this site will send in each time interval (per minute, hour, day, week and month). Emails that will cross those set limits will be queued and sent as soon as your limits allow. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Learn More</a>.
nl: Beperk het aantal e-mails dat deze site zal verzenden in elk tijdsinterval (per minuut, uur, dag, week en maand). E-mails die deze ingestelde limieten overschrijden, worden in de wachtrij geplaatst en verzonden zodra je limieten het toestaan. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Leer meer</a>.

en: Lite install date
nl: Lite installatie datum

en: Loading
nl: Aan het laden

en: Log cleared.
nl: Log gewist.

en: M j, Y @ g:ia
nl: j M Y @ G:i

en: Made with ♥ by the Easy WP SMTP team
nl: Gemaakt met ♥ door het Easy WP SMTP team

en: Mailer Settings
nl: Mailer instellingen

en: Mailgun API Key
nl: Mailgun API-sleutel

en: Mailgun failed.
nl: Mailgun werkte niet.

en: Make sure that Gmail app in your Google Workspace is actually enabled. You can check that in Apps list in <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Google Workspace Admin</a> area.
nl: Zorg ervoor dat Gmail app in je Google Workspace is ingeschakeld. Je kunt dit controleren in de lijst met apps in <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Google Workspace Admin</a> gebied.

en: Make sure that the generated email has a TO header, useful when you are responsible for email creation.
nl: Zorg ervoor dat de gegenereerde e-mail een TO header heeft, handig als je verantwoordelijk bent voor het maken van e-mails.

en: Make sure that the used Client ID/Secret correspond to a proper project that has Gmail API enabled.
nl: Zorg ervoor dat het gebruikte klant ID/geheim overeenkomt met een project waarvoor Gmail API is ingeschakeld.

en: Make sure that you are not trying to manually clean up the plugin options to retry the "Allow..." step.
nl: Zorg ervoor dat je de plugin opties niet handmatig probeert op te schonen om de stap "Toestaan..." Opnieuw te proberen.

en: Make sure that you have Gmail API enabled, and you can do that <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">here</a>.
nl: Zorg ervoor dat je Gmail API hebt ingeschakeld, en dat kun je hier doen <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer"></a>.

en: Make sure that you have clicked the "Allow plugin to send emails using your Google account" button under Gmail settings.
nl: Zorg ervoor dat je onder Gmail instellingen op de knop "Plugin toestaan om e-mails te verzenden met je Google account" hebt geklikt.

en: Make sure that your Google Workspace trial period has not expired. You can check the status <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">here</a>.
nl: Controleer of je Google Workspace proefperiode niet is verlopen. Je kunt de status <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer"> hier controleren</a>.

en: Make sure there is no aggressive caching on site admin area pages or try to clean cache between attempts.
nl: Zorg ervoor dat er geen agressieve caching is op de pagina's van het site beheerder of probeer de cache op te schonen tussen pogingen door.

en: Make sure you are not sending emails with too many recipients. Example: single email should not have 10+ recipients. You can install any WordPress e-mail logging plugin to check your recipients (TO, CC and BCC).
nl: Zorg ervoor dat je geen e-mails verzendt met te veel ontvangers. Voorbeeld: één e-mail mag niet 10+ ontvangers hebben. Je kunt elke WordPress e-mail logging plugin installeren om je ontvangers te controleren (TO, CC en BCC).

en: Make sure your API Key in the SendGrid mailer settings is correct and valid.
nl: Zorg ervoor dat je API-sleutel in de SendGrid mailer instellingen correct en geldig is.

en: Make the plugin settings global network-wide
nl: Maak de plugin instellingen globaal voor het gehele netwerk

en: Meanwhile you can switch to some other mailers.
nl: Ondertussen kun je omschakelen naar enkele andere mailers.

en: Message
nl: Bericht

en: Message Stream ID
nl: Bericht stream ID

en: Message Stream ID is <strong>optional</strong>. By default <strong>outbound</strong> (Default Transactional Stream) will be used. More information can be found in our %1$sPostmark documentation%2$s.
nl: Bericht stream ID is <strong>optioneel</strong>. Standaard wordt <strong>uitgaande</strong> (standaard transactionele stream) gebruikt. Meer informatie is te vinden in onze %1$sPostmark documentatie%2$s.

en: Message Stream ID is <strong>optional</strong>. By default <strong>outbound</strong> (Default Transactional Stream) will be used. More information can be found in our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Postmark documentation</a>.
nl: Message Stream ID is <strong>optioneel</strong>. Standaard wordt <strong>outbound</strong> (Standaard Transactionele Stream) gebruikt. Meer informatie is te vinden in onze <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Postmark documentatie</a>.

en: Microsoft 365 / Outlook
nl: Microsoft 365/Outlook

en: Microsoft Teams Alerts
nl: Microsoft Teams waarschuwingen

en: Misc
nl: DIVERSE

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Misconfigured server certificate.
nl: Verkeerd geconfigureerd server certificaat.

en: Missing DB tables were created successfully.
nl: Ontbrekende DB tabellen zijn succesvol aangemaakt.

en: Missing table: %s | Missing tables: %s
nl[0]: Ontbrekende tabel: %s
nl[1]: Ontbrekende tabellen: %s

en: Monitor email delivery issues so you can easily resolve them.
nl: Controleer problemen met de e-mailaflevering, zodat je ze gemakkelijk kunt oplossen.

en: Monitor open and click-through rates
nl: Openings- en doorklik percentages controleren

en: N/A
nl: N.V.T

en: Name
nl: Naam

en: Need support?
nl: Hulp nodig?

en: Network Admin Email Change Attempt
nl: Netwerk beheerder e-mailwijziging poging

en: Network Admin Email Changed
nl: E-mailadres netwerkbeheerder gewijzigd

en: Network Admin: User Activated / Added Site
nl: Netwerkbeheerder: gebruiker geactiveerd / site toegevoegd

en: Network admin email address was changed. Sent to the old network admin email address.
nl: Het e-mailadres van de netwerkbeheerder is gewijzigd. Verzonden naar het oude e-mailadres van de netwerkbeheerder.

en: Network error encountered. SMTP plugin import failed!
nl: Er heeft zich een netwerk fout voorgedaan. Het importeren vanuit de SMTP plugin is mislukt!

en: Network error encountered. Settings not saved.
nl: Er is een netwerk fout opgetreden. Instellingen niet opgeslagen.

en: New Site
nl: Nieuwe site

en: New User
nl: Nieuwe gebruiker

en: Next message
nl: Volgend bericht

en: No
nl: Nee

en: No DB tables found.
nl: Geen DB tabellen gevonden.

en: No Debug Event ID provided!
nl: Geen debug gebeurtenis ID opgegeven!

en: No debug notices found.
nl: Geen debug berichten gevonden.

en: No events found.
nl: Geen gebeurtenissen gevonden.

en: No events have been logged for now.
nl: Voorlopig zijn er geen gebeurtenissen gelogd.

en: No registered domains or emails.
nl: Geen geregistreerde domeinen of e-mails.

en: No thanks
nl: Nee bedankt

en: Nonce check failed.
nl: Nonce controle mislukt.

en: None
nl: Geen

en: None selected
nl: Geen geselecteerd

en: Nope, maybe later
nl: Nee, misschien later

en: Not Really
nl: Niet echt

en: Notice was successfully dismissed.
nl: Bericht is succesvol genegeerd.

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Notify when
nl: Meld wanneer

en: Now you can continue mailer configuration.
nl: Nu kun je doorgaan met e-mailer configureren.

en: Number of Attachments
nl: Aantal bijlagen

en: Number of events per page:
nl: Aantal gebeurtenissen per pagina:

en: OFF
nl: UIT

en: OK, you deserve it
nl: OK, je verdient het

en: ON
nl: AAN

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: Once you add an <a href="%s">additional connection</a>, you can select it here.
nl: Zodra je een <a href="%s">extra verbinding</a> toevoegt, kun je die hier selecteren.

en: One-Click Setup
nl: Instellen met één klik

en: One-Click Setup for Microsoft Outlook requires an active license. Verify your license to proceed with this One-Click Setup, please.
nl: One-Click Setup for Microsoft Outlook vereist een actieve licentie. Controleer je licentie om door te gaan met deze One-Click setup.

en: Only the Lite version can be upgraded.
nl: Alleen de lite versie kan worden opgewaardeerd.

en: Oops!
nl: Oeps!

en: Open and click tracking
nl: Openen en klikken tracking

en: Opened
nl: Geopend

en: Optimize Email Sending
nl: Optimalizeer e-mail verzending

en: Optional. This email address will be used in the 'BCC' field of the outgoing emails. Use this option carefully since all your outgoing emails from this site will add this address to the BCC field. You can also enter multiple email addresses (comma separated).
nl: Optioneel. Dit e-mailadres zal gebruikt worden in het 'BCC' veld voor de uitgaande e-mails. Gebruik deze optie voorzichtig omdat al je uitgaande e-mails van deze site dit adres zullen toevoegen aan het BCC veld. Je kunt ook meerdere e-mailadressen ingeven (komma gescheiden).

en: Optional. This email address will be used in the 'Reply-To' field of the email. Leave it blank to use 'From' email as the reply-to value.
nl: Optioneel. Dit e-mailadres wordt gebruikt in het veld 'Beantwoorden' van de e-mail. Laat het leeg om 'Van' e-mail te gebruiken als antwoordwaarde.

en: Or deactivate "SMTP" module in Branda > Emails > SMTP.
nl: Of deactiveer "SMTP" module in Branda > E-mails > SMTP.

en: Or disable the Sendinblue email sending setting in WooCommerce > Settings > Sendinblue (tab) > Email Options (tab) > Enable Sendinblue to send WooCommerce emails.
nl: Of schakel de Sendinblue e-mail verzenden instelling in WooCommerce > Instellingen > Sendinblue (tab) > e-mail opties (tab) > Sendinblue in staat stellen om WooCommerce e-mails te verzenden.

en: Or enable "Do not change email sender by default" setting in Settings > Email template > Sender (tab).
nl: Of schakel de instelling "E-mail afzender niet standaard wijzigen" in onder Instellingen > E-mail template > Afzender (tab).

en: Order
nl: Bestellen

en: Other SMTP
nl: Andere SMTP

en: Our goal is to make your SMTP setup as simple and straightforward as possible. We'd love to know how this process went for you!
nl: Ons doel is om je SMTP installatie zo eenvoudig en simpel mogelijk te maken. We horen graag hoe dit proces voor je is verlopen!

en: Outlook / 365 requires an SSL certificate, and so is not currently compatible with your site. Please contact your host to request a SSL certificate, or check out
nl: Outlook/365 vereist een SSL certificaat en is daarom nu niet compatibel met je site. Neem contact op met je host om een SSL certificaat aan te vragen, of kijk op

en: PCRE library issue
nl: PCRE bibliotheek probleem

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It is required for encryption to work properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
nl: PHP OpenSSL extensie is niet geïnstalleerd op de server. De codering is vereist om correct te werken. Neem contact op met je serverbeheerder of hostingprovider en vraag hen deze te installeren.

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It's required by Easy WP SMTP plugin to operate properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
nl: PHP OpenSSL extensie is niet geïnstalleerd op de server. De Easy WP SMTP plugin vereist een goede werking. Neem contact op met je serverbeheerder of hostingprovider en vraag hen deze te installeren.

en: Password Changed
nl: Wachtwoord gewijzigd

en: Password Reset Successfully
nl: Wachtwoord opnieuw instellen succesvol

en: Paste in the Discord webhook URL you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up Discord alerts.
nl: Plak de Discord webhook URL in die je wil gebruiken om meldingen te ontvangen als het verzenden van e-mails mislukt. Lees onze documentatie over het instellen van Discord waarschuwingen.

en: Paste in the Microsoft Teams webhook URL you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up Microsoft Teams alerts.
nl: Plak de Microsoft Teams webhook URL die je wil gebruiken om waarschuwingen te ontvangen wanneer het verzenden van e-mail mislukt. Lees onze documentatie over het instellen van Microsoft Teams waarschuwingen.

en: Paste in the Slack webhook URL you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up Slack alerts.
nl: Plak hier de Slack webhook URL die je wil gebruiken om waarschuwingen te ontvangen wanneer het verzenden van e-mail mislukt. Lees onze documentatie over het instellen van slack meldingen.

en: Paste in the webhook URL you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up webhook alerts.
nl: Plak hier de webhook URL die je wil gebruiken om waarschuwingen te ontvangen wanneer het verzenden van e-mail mislukt. Lees onze documentatie over het instellen van webhook meldingen.

en: Paste license key here
nl: Plak hier de licentiesleutel

en: Paste your license key here
nl: Plak je licentiesleutel hier

en: Personal Data Requests
nl: Persoonsgegevens aanvragen

en: Phone Number ID
nl: Telefoonnummer ID

en: Please <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">read this article</a> to learn more about what can cause this error and follow the steps below.
nl: Lees <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer"> dit artikel</a> voor meer informatie over wat deze fout kan veroorzaken en volg de onderstaande stappen.

en: Please add these CNAME records to your domain's DNS settings. For information on how to add CNAME DNS records, please refer to the %1$sAmazon SES documentation%2$s.
nl: Voeg deze CNAME records toe aan de DNS instellingen van je domein. Voor meer informatie over het toevoegen van CNAME DNS records, zie de %1$sAmazon SES documentatie%2$s.

en: Please check the inbox of <b>%s</b> for a confirmation email.
nl: Controleer de inbox van <b>%s</b> voor een bevestiging e-mail.

en: Please click "Agree", if you see that button. If not - you will need to enable less secure apps first:
nl: Klik op "Akkoord" als je die knop ziet. Zo niet - dan moet je eerst minder veilige apps inschakelen:

en: Please configure your SMTP credentials in the <a href="%s">settings menu</a> in order to send email using Easy WP SMTP plugin.
nl: Configureer je SMTP referenties in het <a href="%s">instellingenmenu</a> om e-mail te verzenden met de Easy WP SMTP plugin.

en: Please copy the error log message below into the support ticket.
nl: Kopieer het onderstaande fout log bericht naar het ondersteuning ticket.

en: Please enable <a href="%s">Email Logging</a> first, before this setting can be configured.
nl: Schakel eerst <a href="%s">e-mail logging</a> in, voordat deze instelling kan worden geconfigureerd.

en: Please enter a domain
nl: Voer een domein in

en: Please enter a valid email address
nl: Voer een geldig e-mailadres in

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
nl: Voer een geldig e-mailadres in het veld 'VAN' in.

en: Please enter a valid email address in the recipient email field.
nl: Geef een geldig e-mailadres op in het e-mailveld van de ontvanger.

en: Please enter a valid license key!
nl: Voer een geldige licentiesleutel in!

en: Please enter a valid port in the 'SMTP Port' field.
nl: Geef een geldige poort op in het veld 'SMTP-poort'.

en: Please enter a value between %1$s and %2$s
nl: Voer een waarde in tussen %1$s en %2$s

en: Please enter your license key to connect.
nl: Voer je licentiesleutel in om verbinding te maken.

en: Please fill out all the required fields to continue.
nl: Voer alle vereiste velden in om verder te kunnen gaan.

en: Please follow our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Gmail tutorial</a> to be sure that all the correct project and data is applied.
nl: Volg onze <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Gmail handleiding</a> om er zeker van te zijn dat alle juiste projecten en gegevens worden toegepast.

en: Please input the sending domain/subdomain you configured in your Brevo (formerly Sendinblue) dashboard. More information can be found in our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Brevo documentation</a>.
nl: Voer het verzend domein/subdomein in dat je hebt geconfigureerd in je Brevo (voorheen Sendinblue) dashboard. Meer informatie is te vinden in onze <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Brevo documentatie</a>.

en: Please input the sending domain/subdomain you configured in your Brevo dashboard. More information can be found in our %1$sBrevo documentation%2$s
nl: Voer het verzend domein/subdomein in dat je hebt geconfigureerd in je Brevo dashboard. Meer informatie is te vinden in onze %1$sBrevo documentatie%2$s

en: Please input the sending domain/subdomain you configured in your SendGrid dashboard. More information can be found in our %1$sSendGrid documentation%2$s
nl: Voer het verzend domein/subdomein in dat je hebt geconfigureerd in je SendGrid dashboard. Meer informatie kun je vinden in onze %1$sSendGrid documentatie%2$s

en: Please input the sending domain/subdomain you configured in your SendGrid dashboard. More information can be found in our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid documentation</a>.
nl: Voer het verzend domein/subdomein in dat je hebt geconfigureerd in je SendGrid dashboard. Meer informatie kun je vinden in onze <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid documentatie</a>.

en: Please make sure you entered an accurate Sender Name in Easy WP SMTP plugin settings.
nl: Zorg ervoor dat je een nauwkeurige afzender naam hebt ingevoerd in de instellingen van de Easy WP SMTP plugin.

en: Please note that other plugins can change this. Enable the Force From Email setting below to prevent them from doing so.
nl: Houd er rekening mee dat andere plugins dit kunnen wijzigen. Schakel de instelling forceren Van e-mail hieronder in om ze hiervan te weerhouden.

en: Please rate <strong>Easy WP SMTP</strong> <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> on <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a> to help us spread the word.
nl: Beoordeel <strong>Easy WP SMTP</strong> <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> op <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a> om ons te helpen het woord te verspreiden.

en: Please refresh the page and try again.
nl: Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Please review your Easy WP SMTP settings in <a href="%s">plugin admin area</a>.
nl: Beoordeel je Easy WP SMTP instellingen in <a href="%s">plugin beheer gebied</a>.

en: Please select the Amazon SES API region which is the closest to where your website is hosted. This can help to decrease network latency between your site and Amazon SES, which will speed up email sending.
nl: Selecteer de Amazon SES API regio die het dichtst bij de locatie van je site ligt. Dit kan helpen om de netwerk latentie tussen je site en Amazon SES te verminderen, wat het verzenden van e-mails zal versnellen.

en: Plugin Status
nl: Plugin status

en: Plugin installed & activated.
nl: Plugin geïnstalleerd & geactiveerd.

en: Plugin settings are incorrect (wrong SMTP settings, invalid Mailer configuration, etc).
nl: De plugin instellingen zijn incorrect (verkeerde SMTP instellingen, ongeldige mailer configuratie, enz.).

en: Previous Step
nl: Vorige stap

en: Previous message
nl: Vorig bericht

en: Primary
nl: Primair

en: Print or save email logs as PDFs
nl: E-mail logs afdrukken of opslaan als PDF

en: Pro Features:
nl: Pro functies:

en: Pro Plan Features
nl: Pro abonnement functies

en: Pro mailers: Amazon SES and Microsoft 365 / Outlook
nl: Pro mailers: Amazon SES en Microsoft 365/Outlook

en: Pro version installed but needs to be activated on the Plugins page.
nl: Pro versie geïnstalleerd maar moet nog geactiveerd worden op de plugins pagina.

en: Professional Plan
nl: Professional abonnement

en: Provides a quick and easy way to connect to Outlook that doesn't require creating your own app.
nl: Biedt een snelle en gemakkelijke manier om verbinding te maken met Outlook, waarvoor je geen eigen app hoeft te maken.

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Purchase Now
nl: Koop nu

en: Push Notification Alerts
nl: Berichtgevingen waarschuwingen

en: Push Notifications
nl: Berichtgevingen

en: Rate Us
nl: Waardeer ons

en: Rate on WordPress.org
nl: Waardeer op WordPress.org

en: Read how to set up Amazon SES
nl: Lees hoe je Amazon SES instelt

en: Read how to set up Brevo
nl: Lees hoe je Brevo instelt

en: Read how to set up Elastic Email
nl: Lees hoe je Elastic Email instelt

en: Read how to set up MailerSend
nl: Lees hoe je MailerSend instelt

en: Read how to set up Mailgun
nl: Lees hoe je Mailgun instelt

en: Read how to set up Mailjet
nl: Lees hoe je Mailjet instelt

en: Read how to set up Mandrill
nl: Lees hoe je Mandrill instelt

en: Read how to set up Microsoft Outlook / 365
nl: Lees hoe je Microsoft Outlook/365 instelt

en: Read how to set up Postmark
nl: Lees hoe je Postmark instelt

en: Read how to set up Resend
nl: Lees hoe je opnieuw zenden instelt

en: Read how to set up SMTP.com
nl: Lees hoe je SMTP.com instelt

en: Read how to set up SMTP2GO
nl: Lees hoe je SMTP2GO instelt

en: Read how to set up SendGrid
nl: Lees hoe je SendGrid instelt

en: Read how to set up SendLayer
nl: Lees hoe je SendLayer instelt

en: Read how to set up SparkPost
nl: Lees hoe je SparkPost instelt

en: Read how to set up Zoho Mail
nl: Lees hoe je Zoho Mail instelt

en: Read how to set up the Gmail mailer
nl: Lees hoe je de Gmail mailer instelt

en: Receive a weekly email delivery report in your inbox.
nl: Ontvang wekelijks een e-mail leveringsrapport in je inbox.

en: Receive weekly deliverability reports
nl: Ontvang wekelijks rapporten over de leverbaarheid

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Recommended next steps:
nl: Aanbevolen volgende stappen:

en: Record not found in DB
nl: Niet gevonden in DB

en: Redirect URI
nl: Omleiding URI

en: Region
nl: Regio

en: Region:
nl: Regio:

en: Reinstall the plugin with clean plugin data turned on on Misc page. This will remove all the plugin options and you will be safe to retry.
nl: Installeer de plugin opnieuw met schone plugin gegevens ingeschakeld op de pagina Diversen. Hierdoor worden alle plugin opties verwijderd en kun je het veilig opnieuw proberen.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove API Key
nl: API-sleutel verwijderen

en: Remove OAuth Connection
nl: OAuth verbinding verwijderen

en: Remove Password
nl: Verwijder wachtwoord

en: Remove Secret Key
nl: Geheime sleutel verwijderen

en: Remove Server API Token
nl: Server API-token verwijderen

en: Removing this OAuth connection will give you the ability to redo the OAuth connection or connect to different %s account.
nl: Het verwijderen van deze OAuth verbinding geeft je de mogelijkheid om de OAuth verbinding opnieuw te maken of verbinding te maken met een ander %s account.

en: Replace the predefined email template with your own content.
nl: Vervang de vooraf gedefinieerde e-mail template door je eigen inhoud.

en: Reply-To Email Address
nl: Reply-To e-mailadres

en: Resend emails and attachments
nl: E-mails en bijlagen opnieuw verzenden

en: Reset Password Request
nl: Aanvraag wachtwoord opnieuw instellen

en: Return Path
nl: Retourpad

en: Return Path specifies the address that should receive non-delivery notices (bounce messages).
nl: Retourpad specificeert het adres dat mededelingen over niet-levering (bounceberichten) moet ontvangen.

en: Return to Mailer Settings
nl: Terug naar de Mailer instellingen

en: Return to Plugin Settings
nl: Terug naar de plugin instellingen

en: Route emails through different additional connections depending on your set conditions. Any emails that don't meet these conditions will be sent through your Primary Connection. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a>.
nl: Routeer e-mails via verschillende extra verbindingen op basis van je ingestelde voorwaarden. E-mails die niet aan deze voorwaarden voldoen, worden verzonden via je primaire verbinding. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade naar Easy WP SMTP Pro</a>.

en: SES Identities
nl: SES identiteiten

en: SMS via Twilio Alerts
nl: SMS via Twilio meldingen

en: SMTP Authentication
nl: SMTP authenticatie

en: SMTP Configuration Settings
nl: SMTP configuratie instellingen

en: SMTP Host
nl: SMTP host

en: SMTP Password
nl: SMTP-wachtwoord

en: SMTP Port
nl: SMTP-poort

en: SMTP Settings
nl: SMTP instellingen

en: SMTP Username
nl: SMTP gebruikersnaam

en: SMTP settings are incorrect (wrong port, security setting, incorrect host).
nl: SMTP instellingen zijn onjuist (verkeerde poort, beveiligingsinstelling, onjuiste host).

en: SMTP.com API Error.
nl: SMTP.com API fout.

en: SSL certificate issue.
nl: SSL certificaat probleem.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save and Continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Save detailed email headers
nl: Gedetailleerde e-mail headers opslaan

en: Save file attachments sent from WordPress
nl: Bestand bijlagen verzonden vanuit WordPress opslaan

en: Save the plugin settings.
nl: Sla de instellingen van de plugin op.

en: Scheduled Actions
nl: Geplande acties

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Events
nl: Zoek gebeurtenissen

en: Search results for <strong>%s</strong>
nl: Zoek resultaten voor <strong>%s</strong>

en: Secret Access Key
nl: Geheime toegangssleutel

en: Secret Key
nl: Geheime sleutel

en: See stats grouped by subject line
nl: Zie statistieken gegroepeerd per onderwerp

en: Select a date range
nl: Selecteer een datumbereik

en: Select the mailer you would like to use to send emails. Need more information on our mailers? See our %1$scomplete mailer guide%2$s for additional details.
nl: Selecteer de mailer die je wil gebruiken om e-mails te verzenden. Wil je meer informatie over onze mailers? Zie onze %1$scomplete mailer gids%2$s voor meer details.

en: Select timespan
nl: Selecteer tijdspanne

en: Select your SparkPost account region.
nl: Selecteer je SparkPost account regio.

en: Select your SparkPost account region. %1$sMore information%2$s on SparkPost.
nl: Selecteer je SparkBericht account regio. %1$sMeer informatie%2$s op SparkBericht.

en: Self-destruct
nl: Zelfvernietiging

en: Send Test Email
nl: Test-e-mail verzenden

en: Send To
nl: Verzenden naar

en: Send a Test
nl: Verzend een test

en: Send a Test Email
nl: Verzend een test e-mail

en: Send emails asynchronously, which will make pages with email requests load faster, but may delay email delivery by a minute or two. <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Learn More</a>
nl: Verstuur e-mails asynchroon, wat de pagina's met e-mailverzoeken sneller kan laden, maar de bezorging van de e-mail met een minuut of twee kan vertragen. <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Leer meer</a>

en: Send emails from your website successfully and reliably.
nl: Succesvol en betrouwbaar e-mails verzenden vanaf je site.

en: Send us Feedback
nl: Stuur feedback

en: Send with
nl: Verzend met

en: Sender Name
nl: Naam afzender

en: Sending Domain
nl: Verzend domein

en: Sending...
nl: Bezig met verzenden...

en: Sent
nl: Verzonden

en: Sent Past Week
nl: Afgelopen week verzonden

en: Server API Token
nl: Server API-token

en: Server API Token:
nl: Server API-token:

en: Set up additional connections to ensure a backup for your Primary Connection or to enable Smart Routing. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a> to start taking advantage of additional connections.
nl: Stel extra verbindingen in om ervoor te zorgen dat er een back-up is voor je primaire verbinding of om slimme routering in te schakelen. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade naar Easy WP SMTP Pro</a> om te beginnen met profiteren van extra verbindingen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Control
nl: Instellingen besturing

en: Settings Updated
nl: Instellingen geüpdatet

en: Settings are not saved.
nl: Instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Settings were successfully saved.
nl: De instellingen zijn met succes opgeslagen.

en: Show
nl: Toon

en: Show Debug Log
nl: Debug log weergeven

en: Show email delivery errors, warnings, and alerts in the WordPress dashboard.
nl: Toon fouten, waarschuwingen en waarschuwingen voor e-mail bezorging in het WordPress dashboard.

en: Show plugin announcements and update details in the WordPress dashboard.
nl: Toon aankondigingen van plugins en update details in het WordPress dashboard.

en: Sign in with Google
nl: Aanmelden met Google

en: Sign in with Outlook
nl: Aanmelden met Outlook

en: Site Admin Email Change Attempt
nl: Poging tot wijziging van sitebeheerder e-mail

en: Site Admin Email Changed
nl: E-mailadres sitebeheerder gewijzigd

en: Site Admin: Activated / Added Site
nl: Sitebeheerder: geactiveerde/toegevoegde site

en: Site admin clicked "Email Data" button next to a confirmed data export request. Sent to the requester email address.
nl: De sitebeheerder klikte op de knop "Gegevens e-mailen" naast een bevestigde aanvraag om gegevensexport. Verzonden naar het e-mailadres van de aanvrager.

en: Site admin clicked "Erase Personal Data" button next to a confirmed data erasure request. Sent to the requester email address.
nl: De sitebeheerder klikte op de knop "Persoonsgegevens wissen" naast een bevestigd verzoek om gegevens verwijdering. Verzonden naar het e-mailadres van de aanvrager.

en: Site admin email address was changed. Sent to the old site admin email address.
nl: Het e-mailadres van de sitebeheerder is gewijzigd. Verzonden naar het oude e-mailadres van de sitebeheerder.

en: Skip this Step
nl: Sla deze stap over

en: Slack Alerts
nl: Slack meldingen

en: Smart Contact Form
nl: Slim contactformulier

en: Smart Routing - set specific conditions for how your emails are sent
nl: Slimme routering - stel specifieke voorwaarden in voor hoe je e-mails worden verzonden

en: Some DB Tables are still missing.
nl: Sommige DB tabellen ontbreken nog.

en: Some plugins, like BuddyPress and Events Manager, use their own email delivery solutions. By default, this option does not block their emails, as those plugins do not use the default wp_mail() function to send emails. You will need to consult the documentation of any such plugins to switch them to use default WordPress email delivery for this setting to have an effect.
nl: Sommige plugins, zoals BuddyPress en Events Manager, gebruiken hun eigen oplossingen voor e-mail bezorging. Standaard blokkeert deze optie hun e-mails niet, omdat deze plugins niet de standaard functie wp_mail() gebruiken om e-mails te verzenden. Je moet de documentatie van dergelijke plugins raadplegen om ze over te schakelen naar standaard WordPress e-mail bezorging om deze instelling effect te laten hebben.

en: Something went wrong. Please try again later.
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het later nog eens.

en: Sorry, but the %mailer% mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
nl: Jammer, maar de %mailer% mailer is niet beschikbaar in de lite versie. Upgrade naar PRO om deze mailer en nog veel meer vrij te spelen.

en: Sorry, but the %name% mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
nl: De %name% mailer is niet beschikbaar in de lite versie. Gelieve te upgraden naar PRO om deze mailer en nog veel meer te ontgrendelen.

en: Sorry, but the Amazon SES mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
nl: Jammer, maar de Amazon SES mailer is niet beschikbaar in de lite versie. Upgrade naar PRO om deze mailer en nog veel meer te ontgrendelen.

en: Sorry, but the Gmail mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
nl: Jammer, maar de %mailer% mailer is niet beschikbaar in de lite versie. Upgrade naar PRO om deze mailer en nog veel meer vrij te spelen.

en: Sorry, but the Microsoft Outlook mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
nl: De Microsoft Outlook mailer is niet beschikbaar in de Lite versie. Upgrade naar PRO om deze mailer en nog veel meer te ontgrendelen.

en: Source
nl: Bron

en: Source (which plugin/theme sent the email and it's path location)
nl: Bron (welke plugin/thema heeft de e-mail verzonden en zijn pad locatie)

en: SparkPost
nl: Sparkpost

en: SparkPost API failed.
nl: SparkPost API is mislukt.

en: Star icon
nl: Ster pictogram

en: Start Troubleshooting
nl: Begin probleem oplossing

en: Stats at a Glance
nl: Statistieken in een oogopslag

en: Status (was the email delivered, sent, pending, or failed)
nl: Status (is de e-mail afgeleverd, verzonden, in behandeling of mislukt)

en: Step %1$s of %2$s
nl: Stap %1$s van %2$s

en: Stop sending all emails
nl: Stop met het verzenden van alle e-mails

en: Store information from all emails sent from your site.
nl: Sla informatie op van alle e-mails die vanaf je site worden verzonden.

en: Store the content for all sent emails
nl: De inhoud van alle verzonden e-mails opslaan

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject & Headers
nl: Onderwerp & headers

en: Submit Feedback
nl: Feedback indienen

en: Substitute Mode
nl: Vervangende modus

en: Successful Authorization
nl: Succesvolle autorisatie

en: Successful Upgrade!
nl: Succesvolle upgrade!

en: Successful Verification!
nl: Succesvolle verificatie!

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support Forum
nl: Ondersteuningsforum

en: Table is | Tables are
nl[0]: De tabel is
nl[1]: De tabellen zijn

en: Test %s email was sent successfully! Please check your inbox to make sure it is delivered.
nl: Test %s e-mail is succesvol verzonden! Controleer je inbox om er zeker van te zijn dat het wordt geleverd.

en: Test Email
nl: Test e-mail

en: Test email sending
nl: Test e-mail verzenden

en: Test email to %s
nl: Test e-mail naar %s

en: Test email was successfully sent. No errors occurred during the process.
nl: Test-e-mail is succesvol verzonden. Er zijn geen fouten opgetreden tijdens het proces.

en: Test failed. Please use a valid email address and try to resend the test email.
nl: Test mislukt. Gebruik een geldig e-mailadres en probeer de test e-mail opnieuw te verzenden.

en: Test plain text email was sent successfully!
nl: Test platte tekst e-mail is succesvol verzonden!

en: Thanks for the feedback!
nl: Bedankt voor de feedback!

en: Thanks for using Easy WP SMTP! To complete the plugin setup and start sending emails, <strong>please select and configure your <a href="%s">Mailer</a></strong>.
nl: Bedankt voor het gebruik van Easy WP SMTP! Om de plugin instelling te voltooien en te beginnen met het verzenden van e-mails, <strong>selecteert en configureert je je <a href="%s">Mailer</a></strong>.

en: That’s awesome! Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
nl: Dat is geweldig! Kun je me een GROOT plezier doen en het een 5-sterren beoordeling geven op WordPress om ons te helpen het woord te verspreiden en onze motivatie een boost te geven?

en: The Action Scheduler library is also used by other plugins, such as WPForms and WooCommerce. You might see tasks below that are not related to our plugin.
nl: De Action Scheduler bibliotheek wordt ook gebruikt door andere plugins, zoals WPForms en WooCommerce. Mogelijk zie je hieronder taken die niet gerelateerd zijn aan onze plugin.

en: The Easy WP SMTP plugin mailer setup is complete. You can send a test email, to make sure it's working properly.
nl: De Easy WP SMTP plugin mailer instelling is afgerond. Je kunt een test e-mailsturen, om er zeker van te zijn dat het goed werkt.

en: The Easy WP SMTP plugin mailer setup is incomplete. Please click on the link below to access plugin settings and configure the mailer.
nl: De Easy WP SMTP plugin mailer instelling is onvolledig. Klik op onderstaande link om toegang te krijgen tot de plugin instellingen en de mailer te configureren.

en: The Email Sending Errors debug event is always enabled and records any email sending errors in the table below.
nl: Het E-mail Sending Errors debug event is altijd ingeschakeld en registreert alle e-mail verzending fouten in de onderstaande tabel.

en: The License Key format is incorrect. Please enter a valid key and try again.
nl: Het format van de licentiesleutel is onjuist. Voer een geldige sleutel in en probeer het opnieuw.

en: The data center location used by your Zoho account.
nl: De locatie van het datacentrum dat door je Zoho account wordt gebruikt.

en: The deliverability verification process detects a hard bounce
nl: Het verificatieproces voor de afleverbaarheid detecteert een harde bounce.

en: The email address that emails are sent from.
nl: Het e-mailadres van waaruit e-mails worden verzonden.

en: The email failed to be sent. Reason: %s
nl: De e-mail kon niet worden verzonden. Reden: %s

en: The exact error you can provide them is in the Error log, available at the bottom of this page.
nl: De exacte fout die je kunt opgeven is te vinden in het fouten log, beschikbaar onderaan deze pagina.

en: The following DB %1$s still missing. <br />%2$s
nl: De volgende DB %1$s ontbreekt nog. <br />%2$s

en: The following plugin will be installed for free:
nl: De volgende plugin wordt gratis geïnstalleerd:

en: The initial email sending request fails
nl: De eerste aanvraag om een e-mail te verzenden mislukt

en: The name that emails are sent from.
nl: De naam van waaruit e-mails worden verzonden.

en: The password to log in to your mail server. The password will be encrypted in the database.
nl: Het wachtwoord om in te loggen op je mailserver. Het wachtwoord wordt gecodeerd in de database.

en: The password to login to your mail server
nl: Het wachtwoord om in te loggen op je e-mail server

en: The port to your mail server
nl: De poort naar je e-mail server

en: The port to your mail server.
nl: De poort naar je mail server.

en: The test email might have sent, but its deliverability should be improved.
nl: De test e-mail is misschien wel verzonden, maar de deliverability moet worden verbeterd.

en: The username to log in to your mail server.
nl: De gebruikersnaam om in te loggen op je mailserver.

en: The username to login to your mail server
nl: De gebruikersnaam om in te loggen op je e-mail server

en: The value entered does not match the required format
nl: De ingevoerde waarde komt niet overeen met het vereiste format

en: The value of this field was set using a constant %1$s most likely inside %2$s of your WordPress installation.
nl: De waarde van dit veld is ingesteld met een constante %1$s hoogstwaarschijnlijk binnen %2$s van je WordPress installatie.

en: Theme Status
nl: Thema status

en: Theme: %s
nl: Thema: %s

en: Then click the “Allow plugin to send emails using your Google account” button and re-enable access.
nl: Klik dan op de knop 'Geef de plugin toestemming e-mails te verzenden, gebruikmakend van het Google account; en schakel de toegang weer in.

en: There are a few reasons why this is happening. It could be that the host certificate is misconfigured, or this server's OpenSSL is using an outdated CA bundle.
nl: Er zijn een paar redenen waarom dit gebeurt. Het kan zijn dat het host certificaat verkeerd is geconfigureerd of dat de OpenSSL van deze server een verouderde CA bundel gebruikt.

en: There are various reasons for that, please review the steps below.
nl: Daar zijn verschillende redenen voor, bekijk de onderstaande stappen.

en: There is a known issue with PHP version 7.4.x, when using libpcre2 library version lower than 10.33.
nl: Er is een bekend probleem met PHP versie 7.4.x bij het gebruik van de libpcre2 bibliotheek versie lager dan 10.33.

en: There was a problem while sending the test email.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het verzenden van de tes e-mail.

en: There was an error while generating an upgrade URL. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het genereren van een upgrade URL. Probeer het opnieuw.

en: There was an error while installing an upgrade. Please check file system permissions and try again. Also, you can download the plugin from easywpsmtp.com and install it manually.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie van een upgrade. Controleer de permissies van het bestand systeem en probeer het opnieuw. Je kunt de plugin ook downloaden van easywpsmtp.com en handmatig installeren.

en: There was an error while installing an upgrade. Please download the plugin from easywpsmtp.com and install it manually.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie van een upgrade. Download de plugin van easywpsmtp.com en installeer hem handmatig.

en: There was an error while installing an upgrade. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het installeren van een upgrade. Probeer het opnieuw.

en: There was an error while processing the authentication request.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van het authenticatie aanvraag.

en: There was an error while processing the authentication request. Please recheck your Client ID and Client Secret and try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij de verwerking van de authenticatie aanvraag. Controleer je client ID en client geheim opnieuw en probeer het opnieuw.

en: There was an error while processing the authentication request. Please recheck your Region, Client ID and Client Secret and try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van het verificatieverzoek. Controleer je regio, client ID en client geheim opnieuw en probeer het opnieuw.

en: There was an error while processing the authentication request. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van het verificatieverzoek. Probeer het opnieuw.

en: There was an error while processing the authentication request. The authorization code is missing. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de verwerking van de authenticatie aanvraag. De autorisatiecode ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: There was an error while processing the authentication request. The nonce is invalid. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij de verwerking van de authenticatie aanvraag. De nonce is ongeldig. Probeer het opnieuw.

en: There was an error while processing the authentication request. The state key is invalid. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij de verwerking van het authenticatie aanvraag. De status sleutel is ongeldig. Probeer het opnieuw.

en: There was an error while upgrading the %1$s database. Please contact %2$s support with this information: %3$s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het upgraden van de %1$s database. Neem contact op met %2$s ondersteuning met deze informatie: %3$s.

en: There was an issue while trying to delete all debug event entries. Error message: %s
nl: Er deed zich een probleem voor toen je probeerde alle debug gebeurtenis regels te verwijderen. Fout bericht: %s

en: These features are available as part of Easy WP SMTP Pro plan.
nl: Deze functies zijn beschikbaar als onderdeel van het Easy WP SMTP Pro abonnement.

en: They should be able to resolve this issue for you.
nl: Ze zouden in staat moeten zijn dit probleem voor je op te lossen.

en: This email address will be used in the 'From' field.
nl: Dit e-mailadres wordt gebruikt in het veld 'Van'.

en: This email was auto-generated and sent from %1$s. Learn %2$s.
nl: Deze e-mail werd automatisch gegenereerd en verzonden van %1$s. Leer %2$s.

en: This means OpenSSL on your server isn't able to verify the host certificate.
nl: Dit betekent dat OpenSSl op je server niet in staat is het certificaat van de host te controleren.

en: This means the connection to your SMTP host was made successfully, but the host rejected the email.
nl: Dit betekent dat de verbinding met je SMTP host succesvol is gemaakt, maar dat de host de e-mail heeft geweigerd.

en: This means the connection to your SMTP host was made successfully, but you should enable Authentication and provide correct Username and Password.
nl: Dit betekent dat de verbinding met je SMTP host succesvol is gemaakt, maar je moet authenticatie inschakelen en de juiste gebruikersnaam en wachtwoord opgeven.

en: This means we were able to connect to your SMTP host, but were not able to proceed using the email/password in the settings.
nl: Dit betekent dat we verbinding konden maken met je SMTP host, maar niet konden doorgaan met het e-mailadres/wachtwoord in de instellingen.

en: This means your test email was unable to be sent.
nl: Dit betekent dat je test e-mail niet kon worden verzonden.

en: This means your web server cannot reliably make secure connections (make requests to HTTPS sites).
nl: Dit betekent dat je web server niet betrouwbaar beveiligde verbindingen kan maken (aanvragen kan doen aan HTTPS sites).

en: This means your web server was unable to connect to %s.
nl: Dit betekent dat je web server geen verbinding kon maken met %s.

en: This means your web server was unable to connect to the host server.
nl: Dit betekent dat je web server geen verbinding kon maken met de host server.

en: This option is always enabled and will notify you about instant email sending failures.
nl: Deze optie is altijd ingeschakeld en zal je op de hoogte stellen van directe e-mail verzendfouten.

en: This option is useful when you are using several email aliases on your SMTP server. If you don't want your aliases to be replaced by the address specified in "From" field, enter them in this field.
nl: Deze optie is handig als je meerdere e-mail aliassen op de SMTP server gebruikt. Als je niet wil dat de aliassen worden vervangen door het adres dat is opgegeven in het veld 'Van', voer je ze in dit veld in.

en: This option is usually used by developers only. SMTP settings will be used only if the site is running on following domain(s):
nl: Deze optie wordt meestal alleen door ontwikkelaars gebruikt. De SMTP instellingen worden alleen gebruikt als de site wordt uitgevoerd op een van de volgende domein(en):

en: This options should always be checked 'Yes'
nl: Deze opties moeten altijd zijn aangevinkt op 'Ja'

en: This setting is already configured with the Easy WP SMTP constant. To change it, please edit or remove the <code></code> constant in your <code>wp-config.php</code> file.
nl: Deze instelling is al geconfigureerd met de Easy WP SMTP constante. Om het te veranderen, bewerk of verwijder de <code></code> constante in je <code>wp-config.php</code> bestand.

en: This setting will be applied only to subsites.
nl: Deze instelling wordt alleen toegepast op subsites.

en: This text will be used in the 'FROM' field
nl: Deze tekst wordt gebruikt in het veld 'VAN

en: This will remove ALL your settings and deactivate the plugin. Useful when you're uninstalling the plugin and want to completely remove all crucial data stored in the database.
nl: Hiermee worden AL je instellingen verwijderd en de plugin gedeactiveerd. Handig wanneer je de plugin verwijdert en alle cruciale gegevens die in de database zijn opgeslagen volledig wil verwijderen.

en: To
nl: Aan

en: To Address
nl: Naar adres

en: To Phone Number
nl: Naar telefoonnummer

en: To access our world class support, please <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">upgrade to Easy WP SMTP Pro</a>. Along with getting expert support, you will also get Notification controls, Email Logging, and integrations for Amazon SES, Office 365, and Outlook.com.
nl: Om toegang te krijgen tot onze ondersteuning van wereldklasse, moet je <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noverwijzer">upgraden naar Easy WP SMTP Pro</a>. Samen met het krijgen van deskundige ondersteuning, krijg je ook Melding besturing, E-mail Logging, en integraties voor Amazon SES, Office 365, en Outlook.com.

en: To change the password you need to change the value of the constant there: %s
nl: Als je het wachtwoord wil wijzigen moet je de waarde van de constante daar wijzigen: %s

en: To configure debugging events for the whole network, <a href="%1$s">activate network-wide Settings Control</a>.
nl: Om foutopsporingsgebeurtenissen voor het gehele netwerk te configureren, <a href="%1$s">netwerkwijde instellingen activeren</a>.

en: To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Elastic Email documentation</a>.
nl: Lees om te beginnen onze <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Elastic Email documentatie</a>.

en: To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailjet documentation</a>.
nl: Lees om te beginnen onze <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailjet documentatie</a>.

en: To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mandrill documentation</a>.
nl: Om te beginnen, lees onze <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mandrill documentatie</a>.

en: To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Resend documentation</a>.
nl: Lees onze documentatie <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Resend documentatie</a> om aan de slag te gaan.

en: To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP2GO documentation</a>.
nl: Lees onze <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP2GO documentatie</a> om aan de slag te gaan.

en: To receive SMS alerts, you’ll need a Twilio account. Read our documentation to learn how to set up Twilio SMS, then enter your connection details below.
nl: Om SMS meldingen te ontvangen, heb je een Twilio account nodig. Lees onze documentatie om te leren hoe je Twilio SMS instelt, en voer dan hieronder je verbindingsgegevens in.

en: To receive push notifications on this device, you'll need to allow our plugin to send notifications via this browser. Read our documentation on setting up Push Notification alerts.
nl: Om berichtgevingen op dit apparaat te ontvangen, moet je onze plugin toestaan om meldingen via deze browser te verzenden. Lees onze documentatie over het instellen van waarschuwingen voor berichtgeving.

en: To send emails you will need only a %1$sMail Send%2$s access level for this API key.
nl: Om e-mails te verzenden heb je voor deze API-sleutel alleen een %1$sMail Send%2$s toegangsniveau nodig.

en: To send emails you will need only a %s access level for this API key.
nl: Voor het verzenden van e-mails heb je slechts een %s toegangsniveau voor deze API-sleutel nodig.

en: To send emails, change the value of the %1$s constant to %2$s.
nl: Om e-mails te kunnen verzenden, wijzig je de waarde van de constante %1$s naar %2$s.

en: To send emails, go to plugin <a href="%s">Misc settings</a> and disable the "Do Not Send" option.
nl: Om e-mails te kunnen verzenden, ga je naar de <a href="%s">Diverse instellingen</a> van de plugin en schakel je de optie 'Niet verzenden' uit.

en: To unlock the following features, %1$sUpgrade to Pro%2$s and enter your license key below.
nl: Om de volgende functies te ontgrendelen, %1$sUpgrade naar pro%2$s en voer je licentiesleutel hieronder in.

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Total Emails
nl: Totaal aantal e-mails

en: Track email opens and clicks
nl: Openen en klikken van e-mails bijhouden

en: Track total sent emails each week
nl: Het totaal aantal verzonden e-mails per week bijhouden

en: Track when a link in an email is clicked
nl: Volg wanneer op een link in een e-mail wordt geklikt

en: Track when an email is opened
nl: Volg wanneer een e-mail wordt geopend

en: Transparency and Disclosure
nl: Transparantie en openbaarmaking

en: Triple check your SMTP settings including host address, email, and password, port, and security.
nl: Controleer drie keer je SMTP instellingen, waaronder host adres, e-mailadres en wachtwoord, poort en beveiliging.

en: Triple check your SMTP settings including host address, email, and password. If you have recently reset your password you will need to update the settings.
nl: Controleer grondig de SMTP instellingen, inclusief host adres, e-mailadres en wachtwoord; als je het wachtwoord onlangs opnieuw hebt ingesteld, moet je de instellingen updaten.

en: Triple-check the plugin settings and consider reconfiguring to make sure everything is correct. Maybe there was an issue with copy&pasting.
nl: Controleer de instellingen van de plugin drie keer en overweeg een herconfiguratie om er zeker van te zijn dat alles correct is. Misschien was er een probleem met kopiëren.

en: Try to use a separate project for your emails, so the project has only 1 Gmail API in it enabled. You will need to remove the old project and create a new one from scratch.
nl: Probeer een afzonderlijk project te gebruiken voor je e-mails, dus een project heeft slechts één Gmail API voor deze functie ingeschakeld. Je dient het oude project te verwijderen en een nieuw vanaf nul aan te maken.

en: Try using a different mailer.
nl: Probeer een andere mailer te gebruiken.

en: Twilio Account ID
nl: Twilio account ID

en: Twilio Auth Token
nl: Twilio auth token

en: Type of Encryption
nl: Type versleuteling

en: Typically this error is returned for one of the following reasons:
nl: Deze fout wordt meestal teruggemeld om een van de volgende redenen:

en: Typically this error is returned when the email or password is not correct or is not what the SMTP host is expecting.
nl: Meestal wordt deze fout geretourneerd wanneer de e-mail of het wachtwoord niet correct is of niet is wat de SMTP host verwacht.

en: Typically this error is returned when web server is not configured properly.
nl: Deze fout wordt meestal terug gemeld als de webserver niet correct geconfigureerd is.

en: Typically this error is returned when you are sending too many e-mails or e-mails that have been identified as spam.
nl: Deze fout wordt meestal terug gemeld als je te veel e-mails verzend of e-mails die geïdentificeerd zijn als spam.

en: Typically this error is returned your web server is blocking the connections or the SMTP host denying the request.
nl: Meestal wordt deze fout geretourneerd als je web server de verbindingen blokkeert of de SMTP host het aanvraag weigert.

en: Typically this error occurs because the address to which the email was sent to is invalid or was empty.
nl: Deze fout treedt meestal op omdat het adres van de e-mail ongeldig of blanco is.

en: Typically this error occurs because there is an issue with your Mailgun settings, in many cases Mailgun API Key, Domain Name, or Region is incorrect.
nl: Meestal treedt deze fout op omdat er een probleem is met je Mailgun instellingen, in veel gevallen is de Mailgun API-sleutel, domeinnaam of regio onjuist.

en: Typically this error occurs because there is an issue with your SparkPost settings, in many cases an incorrect API key.
nl: Meestal treedt deze fout op omdat er een probleem is met de instellingen van je SparkPost, in veel gevallen een onjuiste API-sleutel.

en: Typically this error occurs because there is an issue with your SparkPost settings, in many cases an incorrect region.
nl: Meestal treedt deze fout op omdat er een probleem is met de instellingen van Je SparkPost, in veel gevallen een onjuiste regio.

en: Typically this error occurs because you have not set up and/or complete domain name verification for your Mailgun account.
nl: Deze fout treedt meestal op omdat je geen domein naam verificatie ingesteld en/of afgerond hebt voor het Mailgun account.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nl: Kan folder %s niet aanmaken. Is het hoofd folder beschrijfbaar door de server?

en: Unable to write in EasyWPSMTP upload directory %s. Is it writable by the server?
nl: Kan niet schrijven in EasyWPSMTP upload folder %s. Is het beschrijfbaar door de server?

en: Unauthenticated senders are not allowed.
nl: Niet geauthenticeerde afzenders zijn niet toegestaan.

en: Unconfirmed
nl: Onbevestigd

en: Unfortunately there was a server connection error.
nl: Helaas was er een server verbinding fout.

en: Unfortunately, this error can be due to many different reasons.
nl: Helaas, deze fout kan worden veroorzaakt door vele verschillende redenen.

en: Uninstall Easy WP SMTP
nl: Verwijder Easy WP SMTP

en: Unknown.
nl: Onbekend.

en: Unlock more features by <strong><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">upgrading to PRO</a></strong>.
nl: Ontgrendel meer functies door <strong><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">upgraden naar PRO</a></strong>.

en: Unlock these awesome logging features:
nl: Ontgrendel deze geweldige logfuncties:

en: Unlock these awesome reporting features:
nl: Ontgrendel deze geweldige rapportage functies:

en: Upgrade Failed!
nl: Upgrade mislukt!

en: Upgrade functionality not available!
nl: Upgrade functionaliteit niet beschikbaar!

en: Upgrade to Easy WP SMTP Pro
nl: Upgrade naar Easy WP SMTP Pro

en: Upgrade to Easy WP SMTP Pro and unlock Email Log and advanced Email Reports. Start measuring the success of your emails today!
nl: Upgrade naar Easy WP SMTP Pro en ontgrendel e-mail log en geavanceerde e-mail rapporten. Begin vandaag nog met het meten van het succes van je e-mails!

en: Upgrade to PRO
nl: Upgrade naar PRO

en: Upgrade to Pro
nl: Upgrade naar Pro

en: User Confirmed Export / Erasure Request
nl: Door de gebruiker bevestigde export/verwijderings aanvraag

en: User Created Site
nl: Door gebruiker gemaakte site

en: User activated their new site, or site was added from Network Admin -> Sites -> Add New. Sent to Network Admin.
nl: De gebruiker heeft zijn nieuwe site geactiveerd of de site is toegevoegd via Netwerkbeheerder -> Sites -> Nieuw toevoegen. Verzonden naar netwerkbeheerder.

en: User activated their new site, or site was added from Network Admin -> Sites -> Add New. Sent to Site Admin.
nl: De gebruiker heeft zijn nieuwe site geactiveerd of de site is toegevoegd via Netwerkbeheerder -> Sites -> Nieuw toevoegen. Verzonden naar sitebeheerder.

en: User attempted to change their email address. Sent to the proposed new email address.
nl: De gebruiker heeft geprobeerd zijn e-mailadres te wijzigen. Verzonden naar het voorgestelde nieuwe e-mailadres.

en: User changed their email address. Sent to the user.
nl: De gebruiker heeft zijn e-mailadres gewijzigd. Verzonden naar de gebruiker.

en: User changed their password. Sent to the user.
nl: De gebruiker heeft zijn wachtwoord gewijzigd. Verzonden naar de gebruiker.

en: User clicked a confirmation link in personal data export or erasure request email. Sent to the site or network admin.
nl: De gebruiker heeft op een bevestigingslink geklikt in de e-mail met het verzoek om persoonlijke gegevens te exporteren of te wissen. Verzonden naar de site- of netwerkbeheerder.

en: User registered for a new site. Sent to the site admin.
nl: Gebruiker geregistreerd voor een nieuwe site. Verzonden naar de sitebeheerder.

en: User requested a password reset via "Lost your password?". Sent to the user.
nl: Gebruiker heeft een wachtwoordreset aangevraagd via "Wachtwoord vergeten?". Verzonden naar de gebruiker.

en: User reset their password from the password reset link. Sent to the site admin.
nl: Gebruikers stellen hun wachtwoord opnieuw in via de link voor het opnieuw instellen van het wachtwoord. Verzonden naar de sitebeheerder.

en: Using additional connections, you are able to:
nl: Met extra verbindingen kun je:

en: Utilize different mailers for specific tasks
nl: Verschillende mailers gebruiken voor specifieke taken

en: Value
nl: Waarde

en: Value has to be a round number
nl: De waarde moet een rond getal zijn

en: Verification Error!
nl: Verificatie fout!

en: Verify Domain
nl: Controleer domein

en: Verify Email
nl: Controleer e-mail

en: Verify Email Address
nl: Verifieer e-mailadres

en: Verify License Key
nl: Licentiesleutel verifiëren

en: Verify SES Identity
nl: Controleer de SES identiteit

en: Verify that the host's SSL certificate is valid.
nl: Controleer of het SSL certificaat van de host geldig is.

en: Verify that your API key has "Transmissions: Read/Write" permission.
nl: Controleer of je API-sleutel de machtiging "Transmissions: Read/Write" heeft.

en: Verify that your SparkPost account region is selected in Easy WP SMTP settings.
nl: Controleer of je SparkPost account regio is geselecteerd in Easy WP SMTP instellingen.

en: Verify with them your SMTP account is in good standing and your account has not been flagged.
nl: Verifieer bij hem dat je SMTP account in orde is en niet aangemerkt is als spammer.

en: Verify with your SMTP host that your account has permissions to send emails using outside connections.
nl: Verifieer bij je SMTP host dat je account de rechten heeft om e-mails te verzenden d.m.v. externe verbindingen.

en: Verify your <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Domain Name</a> is correct.
nl: Controleer of je <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">domeinnaam</a> correct is.

en: Verify your domain Region is correct.
nl: Controleer of je domein regio correct is.

en: Version
nl: Versie

en: View DNS
nl: Bekijk DNS

en: View Detailed Email Stats
nl: Bekijk gedetailleerde e-mail statistieken

en: View Email Summary Example
nl: Voorbeeld van e-mail samenvatting bekijken

en: View Example
nl: Voorbeeld bekijken

en: View Full Error Log
nl: Bekijk het volledige fouten log

en: View Log
nl: Bekijk het log

en: View email delivery status (sent or failed)
nl: De aflever status van de e-mail bekijken (verzonden of mislukt)

en: View email report charts in WordPress
nl: Bekijk e-mail rapport grafieken in WordPress

en: View your emails’ delivery status, open & click tracking, and deliverability charts.
nl: Bekijk de afleverstatus van je e-mails, open & klik volgen, en afleverbaarheid grafieken.

en: Visit <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">our documentation</a> for additional tips on how to resolve this error.
nl: Bezoek <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">onze documentatie</a> voor meer tips over hoe je deze fout kunt oplossen.

en: WP Core Status
nl: WP core status

en: WPBeginner's tutorial on how to set up SSL
nl: WPBeginner's tutorial over het instellen van SSL

en: Want More Stats?
nl: Wil je meer statistieken?

en: Warning icon
nl: Waarschuwing icoon

en: Warning! This can't be undone.
nl: Waarschuwing! Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: We believe in full transparency. The Brevo links above are tracking links as part of our partnership with Brevo. We can recommend just about any SMTP service, but we only recommend products that we believe will add value to our users.
nl: Wij geloven in volledige transparantie. De Brevo links hierboven zijn tracking links als onderdeel van onze samenwerking met Brevo. We kunnen vrijwel elke SMTP dienst aanbevelen, maar we bevelen alleen producten aan waarvan we geloven dat ze waarde toevoegen voor onze gebruikers.

en: We believe in full transparency. The SMTP.com links above are tracking links as part of our partnership with SMTP (j2 Global). We can recommend just about any SMTP service, but we only recommend products that we believe will add value to our users.
nl: Wij geloven in volledige transparantie. De bovenstaande SMTP.com links zijn tracking links als onderdeel van onze samenwerking met SMTP (j2 Global). We kunnen zowat elke SMTP dienst aanbevelen, maar we raden alleen producten aan waarvan we denken dat ze waarde toevoegen aan onze gebruikers.

en: We detected %d failed emails in the last 30 days.
nl: We hebben %d mislukte e-mails gedetecteerd in de afgelopen 30 dagen.

en: We detected a failed email in the last 30 days.
nl: We hebben een mislukte e-mail gedetecteerd in de afgelopen 30 dagen.

en: We tried sending a test email, but we’re not able to do so. For more details about the issue we’ve found, as well as steps for resolving it, please begin troubleshooting.
nl: We hebben geprobeerd een test e-mail te verzenden, maar dat lukt niet. Voor meer details over het probleem dat we hebben gevonden en de stappen om het op te lossen, kun je beginnen met het oplossen van problemen.

en: We're running some tests in the background to make sure everything is set up properly.
nl: We voeren enkele tests op de achtergrond uit om te controleren of alles correct is ingesteld.

en: We're sorry things didn't go smoothly for you, and want to keep improving. Please let us know any specific parts of this process that you think could be better. We really appreciate any details you're willing to share!
nl: Het spijt ons dat het niet soepel verliep voor jou, en we willen blijven verbeteren. Laat ons weten welke specifieke onderdelen van dit proces volgens je beter kunnen. We waarderen alle details die je wil delen!

en: We're sorry to hear you aren't enjoying Easy WP SMTP. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better?
nl: Het spijt ons te horen dat je Easy WP SMTP niet prettig vindt. We zouden graag de kans krijgen om het te verbeteren. Kun je ons even laten weten wat we beter kunnen doen?

en: We're sorry, Email Rate Limiting is not available on your plan. Please upgrade to the Pro plan to unlock all these awesome features.
nl: De e-mail beperking op snelheid is niet beschikbaar op je abonnement. Upgrade naar het Pro abonnement om al deze geweldige functies te ontgrendelen.

en: We're sorry, the Zoho Mail mailer is not available on your plan. Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
nl: Het spijt ons, de Zoho Mail mailer is niet beschikbaar in je abonnement. Upgrade naar het PRO abonnement om al deze geweldige functies te ontgrendelen.

en: Webhook Alerts
nl: Webhook waarschuwingen

en: Weekly Email Report
nl: Wekelijks e-mail rapport

en: Weekly Email Summaries delivered to your inbox
nl: Wekelijkse e-mail samenvattingen geleverd aan je inbox

en: Weekly Email Summaries have been enabled
nl: Wekelijkse e-mail samenvattingen zijn ingeschakeld

en: Weekly Email Summary
nl: Wekelijkse e-mail samenvatting

en: Welcome to the Easy WP SMTP Setup Wizard!
nl: Welkom bij de WP Mail SMTP Setup Wizard!

en: We’ll guide you through setting up Easy WP SMTP on your site step by step.
nl: We begeleiden je stap voor stap bij het instellen van Easy WP SMTP op je site.

en: What could we do to improve?
nl: Wat kunnen we doen om te verbeteren?

en: WhatsApp Alerts
nl: WhatsApp waarschuwingen

en: WhatsApp Business Account ID
nl: WhatsApp Business account ID

en: When disabled, each subsite of the multisite will need to configure its Easy WP SMTP settings separately.
nl: Als deze optie is uitgeschakeld, moet elke subsite van de multisite zijn Easy WP SMTP instellingen afzonderlijk configureren.

en: When enabled, all sent attachments will be saved to your WordPress Uploads folder. For sites that send a high volume of unique large attachments, this option could result in a disk space issue.
nl: Wanneer ingeschakeld, worden alle verzonden bijlagen opgeslagen in je WordPress uploads map. Voor sites die een grote hoeveelheid unieke grote bijlagen verzenden, kan deze optie leiden tot een schijf ruimte probleem.

en: When enabled, plugin attempts to block ALL emails from being sent out if domain mismatch.
nl: Indien ingeschakeld, probeert de plugin alle e-mails te blokkeren die worden verzonden bij een niet-kloppend domein.

en: When enabled, the email log will note whether or not a link has been clicked in the specified email.
nl: Wanneer ingeschakeld, wordt in het e-mail log vermeld of in de opgegeven e-mail al dan niet op een link is geklikt.

en: When enabled, the email log will note whether or not an email has been opened.
nl: Wanneer ingeschakeld, wordt in het e-mail log vermeld of een e-mail al dan niet is geopend.

en: When enabled, the global settings will control email sending for all subsites in the multisite network.
nl: Wanneer ingeschakeld, zullen de globale instellingen het e-mail verzenden voor alle subsites in het multisite netwerk beheren.

en: When enabled, the plugin will attempt to block ALL emails from being sent out if a domain mismatch occurs.
nl: Indien ingeschakeld, probeert de plugin om alle ALLE e-mails te blokkeren die worden verzonden als het domein niet overeenkomt.

en: When enabled, the plugin will set the above From Name for each email. Disable it if you're using contact form plugins, it will prevent the plugin from replacing form submitter's name when contact email is sent.
nl: Indien ingeschakeld, stelt de plugin de bovenstaande Van-naam in voor elke e-mail. Schakel het uit als je plugins voor contactformulieren gebruikt, hierdoor wordt voorkomen dat de plugin de naam van de indiener van het formulier vervangt wanneer er een e-mailadres voor contact wordt verzonden.

en: When enabled, the plugin will substitute occurances of the above From Email with the Reply-To Email address. The Reply-To Email will still be used if no other Reply-To Email is present. This option can prevent conflicts with other plugins that specify reply-to email addresses but still replaces the From Email with the Reply-To Email.
nl: Indien ingeschakeld, vervangt de plugin de gevallen van het bovenstaande Van e-mail door het e-mailadres voor Reply-To. De Reply-To e-mail wordt nog steeds gebruikt als er geen andere Reply-To e-mail aanwezig is. Deze optie kan conflicten met andere plugins voorkomen die Reply-To e-mailadressen specificeren, maar vervangt nog steeds de Van e-mail door de Reply-To e-mail.

en: When enabled, this setting will replace the From Email Address with the Reply-To Email Address if the From Email Address is found in the reply-to header. This can prevent conflicts with other plugins that specify their own reply-to email addresses.
nl: Als deze instelling is ingeschakeld, wordt het van e-mailadres vervangen door het beantwoord aan e-mailadres als het van e-mailadres wordt gevonden in de beantwoord header. Dit kan in conflict komen met andere plugins die hun eigen beantwoord e-mailadressen opgeven.

en: When enabled, your SMTP password is stored in the database using AES-256 encryption.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het SMTP-wachtwoord opgeslagen in de database met AES256-versleuteling.

en: Which email features do you want to enable?
nl: Welke e-mailfuncties wil je inschakelen?

en: Whoops, looks like something isn’t configured quite right.
nl: Het lijkt erop dat dingen niet correct zijn geconfigureerd.

en: Whoops, something's not working.
nl: Er werkt iets niet.

en: Whoops, we found an issue!
nl: We hebben een probleem gevonden!

en: With Email Reports, you can track email deliverability and engagement from your WordPress dashboard. Open and click-through rates are grouped by subject line for quick and simple campaign performance analysis. The report will also show how many emails you successfully sent and how many emails failed to send each week so you can find and resolve problems with ease. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a> now and we’ll add your email report to your WordPress dashboard.
nl: Met E-mail rapporten kun je de afleverbaarheid en betrokkenheid van e-mails volgen vanuit je WordPress dashboard. Open en click-through rates worden gegroepeerd per onderwerpregel voor een snelle en eenvoudige analyse van de campagne prestaties. Het rapport laat ook zien hoeveel e-mails je per week succesvol hebt verzonden en hoeveel e-mails niet zijn verzonden, zodat je gemakkelijk problemen kunt vinden en oplossen. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade nu naar Easy WP SMTP Pro</a> en we voegen je e-mail rapport toe aan je WordPress dashboard.

en: With email controls, you can manage the automatic notifications sent by your WordPress site. A simple switch lets you reduce inbox clutter and focus on the alerts that truly matter. Easily turn off emails related to comments, account changes, updates, registrations, and data requests. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a>.
nl: Met e-mail besturingen kun je de automatische meldingen beheren die door je WordPress site worden verzonden. Een simpele schakelaar laat je de inbox rommel verminderen en je concentreren op de meldingen die er echt toe doen. Schakel eenvoudig e-mails uit die betrekking hebben op reacties, accountwijzigingen, updates, registraties en data-aanvragen. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade naar Easy WP SMTP Pro</a>.

en: WooCommerce Emails (SendLayer)
nl: WooCommerce e-mails (SendLayer)

en: Would you like to purchase the following features now?
nl: Wil je nu de volgende functies kopen?

en: Write your custom email message.
nl: Schrijf je aangepast e-mail bericht.

en: Write your email message
nl: Schrijf je e-mailbericht

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, I give Easy WP SMTP permission to contact me for any follow up questions.
nl: Ja, ik geef Easy WP SMTP toestemming om contact met mij op te nemen voor eventuele vervolgvragen.

en: Yes, count me in
nl: Ja, reken op mij

en: Yikes! WordPress Update Required
nl: WordPress update vereist

en: You appear to be offline.
nl: Je lijkt offline te zijn.

en: You appear to be offline. Plugin information not retrieved.
nl: Je lijkt offline te zijn. Plugin informatie is niet opgehaald.

en: You appear to be offline. Plugin not installed.
nl: Je lijkt offline te zijn. Plugin niet geïnstalleerd.

en: You are already using the Easy WP SMTP PRO version. Please refresh this page and verify your license key.
nl: Je gebruikt al de Easy WP SMTP PRO versie. Vernieuw deze pagina en controleer je licentiesleutel.

en: You are not allowed to install plugins.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins te installeren.

en: You can request your hosting provider for the SMTP details of your site. Use the SMTP details provided by your hosting provider to configure the following settings.
nl: Je kunt je hostingprovider om de SMTP gegevens van je site vragen. Gebruik de SMTP gegevens van je hostingprovider om de volgende instellingen te configureren.

en: You can upgrade to the Pro plan and <b>save %s today</b>, automatically applied at checkout.
nl: Je kunt upgraden naar het pro abonnement en <b>save %s today</b>, automatisch toegepast bij afrekenen.

en: You can use this section to send an email from your server using the above configured SMTP details to see if the email gets delivered.
nl: Je kunt deze sectie gebruiken om een e-mail te verzenden vanaf je server met behulp van de hierboven geconfigureerde SMTP gegevens om te zien of de e-mail wordt bezorgd.

en: You cannot send an email. Mailer is not properly configured. Please check your settings.
nl: Je kunt geen e-mail sturen. Mailer is niet correct geconfigureerd. Controleer de instellingen.

en: You currently have the <strong>Default (none)</strong> mailer selected, which won't improve email deliverability. Please select <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">any other email provider</a> and use the easy <a href="%2$s">Setup Wizard</a> to configure it.
nl: Je hebt nu de <strong>Default (geen)</strong> mailer geselecteerd, wat de deliverability van e-mail niet verbetert. Selecteer <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noverwijzer">een andere e-mail provider</a> en gebruik de eenvoudige <a href="%2$s">installatie wizard</a> om deze te configureren.

en: You currently have the default mailer selected, which means that you haven’t set up SMTP yet.
nl: Je hebt nu de standaard mailer geselecteerd, wat betekent dat je nog geen SMTP hebt ingesteld.

en: You don't have permission to change options for this WP site!
nl: Je hebt geen toestemming om opties te veranderen voor deze WP site!

en: You don't have the capability to perform this action.
nl: Je hebt niet de rechten om deze actie uit te voeren.

en: You don't have the permission to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You have not properly configured Gmail mailer.
nl: Je hebt Gmail mailer niet goed geconfigureerd.

en: You have successfully connected your site with your Gmail account. This site will now send emails via your Gmail account.
nl: Je hebt je site succesvol verbonden met je Gmail account. Deze site verzendt nu e-mails via je Gmail account.

en: You have successfully connected your site with your Outlook account. Now you can start sending emails through Outlook.
nl: Je hebt je site succesvol verbonden met je Outlook account. Nu kun je beginnen met het versturen van e-mails via Outlook.

en: You have successfully linked the current site with your Microsoft API project. Now you can start sending emails through Outlook.
nl: Je hebt met succes de huidige site gekoppeld aan je Microsoft API project. Nu kun je beginnen met het verzenden van e-mails via Outlook.

en: You have successfully linked the current site with your Zoho Mail API project. Now you can start sending emails through Zoho Mail.
nl: Je hebt de huidige site met succes gekoppeld aan je Zoho Mail API project. Nu kan je beginnen met het verzenden van e-mails via Zoho Mail.

en: You have unsaved settings. In order to send a test email, you need to go back to previous tab and click "Save Changes" button first.
nl: Je hebt niet-opgeslagen instellingen. Om een ​​test e-mail te verzenden, moet je teruggaan naar de vorige tab en eerst op de knop "Wijzigingen opslaan" klikken.

en: You may have added a new API to a project
nl: Mogelijk heb je een nieuwe API aan een project toegevoegd

en: You will not be able to send emails until you verify at least one domain or email address for the selected Amazon SES Region.
nl: Je zult niet in staat zijn om e-mails te verzenden totdat je minstens één domein of e-mailadres voor de geselecteerde Amazon SES regio hebt geverifieerd.

en: You're using Easy WP SMTP Lite - no license key required. Enjoy!
nl: Je gebruikt Easy WP SMTP Lite - geen licentiesleutel vereist. Veel plezier!

en: Your Email Address
nl: Je e-mailadres

en: Your Mailgun account does not have access to send emails.
nl: Je Mailgun account heeft geen toegang om e-mails te verzenden.

en: Your PHP version is %s, encryption function requires PHP version 5.3.0 or higher.
nl: Je PHP versie is %s, de coderingsfunctie vereist PHP versie 5.3.0 of hoger.

en: Your SMTP host is rejecting the connection.
nl: Je SMTP host weigert de verbinding.

en: Your Sender Name option is incorrect.
nl: Je optie afzender naam is niet correct.

en: Your Weekly Easy WP SMTP Summary for %s
nl: Je wekelijkse gemakkelijke WP SMTP samenvatting voor %s

en: Your email address is needed if you want to receive recommendations.
nl: Je e-mailadres is nodig als je aanbevelingen wil ontvangen.

en: Your host is rejecting the connection.
nl: Je host weigert de verbinding.

en: Your license was successfully verified! You are ready for the next step.
nl: Je licentie is succesvol geverifieerd! Je bent klaar voor de volgende stap.

en: Your mail server
nl: Je e-mail server

en: Your mail server's address.
nl: Het adres van je e-mail server.

en: Your mailer is already configured in a Easy WP SMTP constant, so the options below have been disabled. To change your mailer, please edit or remove the <code>EASY_WP_SMTP_MAILER</code> constant in your <code>wp-config.php</code> file.
nl: Je mailer is al geconfigureerd in een Easy WP SMTP constante, dus de onderstaande opties zijn uitgeschakeld. Om je mailer te wijzigen, bewerk of verwijder je de <code>EASY_WP_SMTP_MAILER</code> constante in je <code>wp-config.php</code> bestand.

en: Your mailer is already configured in a Easy WP SMTP constant, so the options below have been disabled. To change your mailer, please edit or remove the <code>EasyWPSMTP_MAILER</code> constant in your <code>wp-config.php</code> file.
nl: Je mailer is al geconfigureerd in een easy WP SMTP-constante, dus de onderstaande opties zijn uitgeschakeld. Om je mailer te wijzigen, bewerk of verwijder de <code>EasyWPSMTP_MAILER</code> constante in je <code>wp-config.php</code> bestand.

en: Your site already has Easy WP SMTP Pro activated. If you want to switch to Easy WP SMTP, please first go to Plugins → Installed Plugins and deactivate Easy WP SMTP Pro. Then, you can activate Easy WP SMTP.
nl: Op je site is Easy WP SMTP Pro al geactiveerd. Als je wil overstappen op Easy WP SMTP, ga dan eerst naar Plugins → Geïnstalleerde plugins en deactiveer Easy WP SMTP Pro. Daarna kun je Easy WP SMTP activeren.

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">recommended WordPress hosting company</a>.
nl: Je site gebruikt een <strong>onveilige versie</strong> van PHP die niet langer wordt ondersteund. Neem contact op met je webhosting bedrijf om je PHP versie te updaten of stap over naar een <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">aanbevolen WordPress hostingbedrijf</a>.

en: Your site is running an <strong>old version</strong> of WordPress that is no longer supported by Easy WP SMTP. Please update your WordPress site to at least version <strong>%s</strong>.
nl: Je site gebruikt een <strong>oude versie</strong> van WordPress die niet langer wordt ondersteund door easy WP SMTP. Update je WordPress site naar minimaal versie <strong>%s</strong>.

en: Your web server is blocking the connection.
nl: Je webserver blokkeert de verbinding.

en: You’ve chosen to enable email logging. Please select which additional email logging features you would like to use.
nl: Je hebt ervoor gekozen om e-mail logging in te schakelen. Selecteer welke extra e-mail logging functies je wil gebruiken.

en: [%1$d] %2$s called at [%3$s:%4$s]
nl: [%1$d] %2$s aangeroepen bij [%3$s:%4$s]

en: [Emails Queue] Failed to update queue record after sending email from the queue. %1$s. Email ID: %2$d
nl: [e-mails queue] mislukt om queue record te updaten na verzenden e-mail uit de queue. %1$s. E-mail ID: %2$d

en: [Emails Queue] Skipped email sending from the queue. %1$s. Email ID:  %2$s
nl: [e-mails queue] overgeslagen e-mail verzenden uit de queue. %1$s. E-mail ID: %2$s

en: [Emails Queue] Skipped email sending from the queue. Queue::send_email method was called directly. Email ID: %1$d.
nl: [e-mails queue] overgeslagen e-mail verzenden uit de queue. Queue::send_email methode werd direct aangeroepen. E-mail ID: %1$d.

en: [Emails Queue] Skipped email sending from the queue. Wrong email status. Email ID: %1$d, email status: %2$s.
nl: [e-mails queue] overgeslagen e-mail verzenden uit de queue. Verkeerde e-mail status. E-mail ID: %1$d, e-mail status: %2$s.

en: [Emails Queue] Skipped enqueueing email. %1$s.
nl: [E-mails Wachtrij] e-mail in wachtrij plaatsen overgeslagen. %1$s.

en: [Emails Queue] Skipped processing enqueued email. %1$s. Email ID: %2$d
nl: [e-mails queue] overgeslagen verwerking van in de rij geplaatste e-mail. %1$s. E-mail ID: %2$d

en: between %1$s and %2$s
nl: tussen %1$s en %2$s

en: control panel
nl: beheer paneel

en: create the missing DB tables by clicking on this link
nl: maak de ontbrekende DB tabellen aan door op deze link te klikken

en: debug log for this test email will be automatically displayed right after you send it. Test email also ignores "Enable Domain Check" option.
nl: het fout opsporingslog voor deze test-e-mail wordt automatisch weergegeven direct nadat je het heeft verzonden. Test-e-mail negeert ook de optie "Domeincontrole inschakelen".

en: debug log is reset when the plugin is activated, deactivated or updated.
nl: de foutopsporing log wordt gereset als de plugin wordt geactiveerd, gedeactiveerd of geüpdatet.

en: how to disable it
nl: hoe het uit te schakelen

en: if the following conditions are met...
nl: als aan de volgende voorwaarden is voldaan...

en: if you are using Google Workspace, please <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">read this article</a> to proceed.
nl: als je Google Workspace gebruikt, lees dan <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer"> dit artikel</a> om verder te gaan.

en: if you are using regular Gmail account, please <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">read this article</a> to proceed.
nl: als je een gewone Gmail account gebruikt, lees dan <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer"> dit artikel</a> om verder te gaan.

en: is a PRO Feature
nl: is een PRO functie

en: no
nl: nee

en: on %s
nl: op %s

en: or
nl: of

en: pricing page
nl: prijzenpagina

en: rating
nl: waardering

en: when you click "Save Changes", your actual password is stored in the database and then used to send emails. This field is replaced with a gag (#easywpsmtpgagpass#). This is done to prevent someone with the access to Settings page from seeing your password (using password fields unmasking programs, for example).
nl: wanneer je op "Wijzigingen opslaan" klikt, wordt je daadwerkelijke wachtwoord in de database opgeslagen en vervolgens gebruikt om e-mails te verzenden. Dit veld wordt vervangen door een prop (#easywpsmtpgagpass #). Dit wordt gedaan om te voorkomen dat iemand met toegang tot de instellingenpagina je wachtwoord kan zien (bijvoorbeeld met wachtwoordvelden voor het ontmaskeren van programma's).

en: where event contains "%s"
nl: waar gebeurtenis "%s" bevat
